Ekrānuzņēmums
Reklāma

Noplūduši dokumenti, kuros izplānots, kas notiks nākamajās 10 dienās pēc 95gadīgās karalienes Elizabetes II nāves. “Elizabete ir pasaules varenākā omīte – ja parastās raksta testamentu, tad vesela valsts ir sagatavojusi testamentu brīdim, kad visas Lielbritānijas babuška aizies pie dieviem,” spriež humoršova “Stīvais Nemelo” vadītājs Maksims Trivaškevičs.

“Grūts šis laiks būs princim Čārlzam, jo viņš no prinča kļūs par karali. Tā neko sev mantojums – nevis tur kaut kāds dzīvoklis, kurā jau 20 gadus prasās pēc remonta, vai vecs, aprūsējis opelis, bet svaigs tronis!

Nav gan garantijas, ka Elizabete aizies pirms Čārlza – ome vēl tīri sprigana, bet Čārlzam 72 – Latvijā vīrieši vidēji tik ilgi nemaz nedzīvo.

Reklāma

Ir paredzēts nevis viens, bet vairāki scenāriji, atkarībā no tā, kur Elizabete savus rojālos galus atdos.

Bēres notiks tikai desmitajā dienā pēc nāves, jo Elizabete aizņemta – no zārka arī jāpaspēj ar visiem satikties, aprunāties, atvadīties. Lai ievērotu higiēnu, Elizabetes mirstīgās atliekas tiks pārvadātas un uzglabātas “Snaige” ledusskapī. Briti it kā ražo paši savas saldētavas, bet “Snaige”, “Snaige” – vienmēr svaigi,” smīkņā Maksims.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Ek, skaistā jaunība! 20 slavenu politiķu portreti jaunībā un brieduma gados

Harijs un Megana pošas kāzām. Bet kādi ir dīvainākie karaliskās ģimenes tikumi?

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu