Kadrs no video
Reklāma

Rīgas Lidostas darbnieks pasaulei parāda savas mākslinieciskās dotības. “Bilde nofočēta neveiksmīgā rakursā, jo pats māksnieks centās atēlot vīrieti ar brillēm un garu degunu. Lai viņu par šādu izgājienu neatlaiž no darba, šis lidostā visiem tagad stāsta, ka tas patiesībā ir saldējuma konuss, kuram viena bumbiņa nokritusi,” smīkņā šova “Stīvais Nemelo” vadītājs Maksims Trivaškevičs.

“Tas ir jauns līmenis Latvijas grafiti sfērā- jo pie mums vairums ar krāsas baloniņu uzpūsto zīmējumu uz sienām izskatās tieši šādi, vai arī sastāv no trim krievu alfabēta burtiem, kas šo gleznojumu perfekti raksturo, bet klasiskais latviešu grafiti sniegā- kaut ko tik oriģinālu spēj tikai Mākslas akadēmijas absolventi.

Rasistiski noskaņotie interneta lietotāji rasismu atrada arī šajā meistardarbā – jo krāniņš balts, bet masīvs – nav reāli, tik lieli ir tikai melnajiem.
Reklāma

Krievi zīmējumu varētu izmantot kā izcilu virziena rādītāju – jo viņi uz šo debess pusi kādu sūta bieži – lidostas darbinieks ir izveidojis krievu ceļazīmi! Tā spēj tevi aizsūtīt tālāk nekā AirBaltic lidmašīna!

Labi, ka vizuāli apdāvinātajam lidostas strādniekam gleznošanai bija pieejamas tikai kājas – iedotu tādam lāpstu, vai, nedod dievs, sniega sķūrējamo traktoru – latviešu mākslinieka veikums tad būtu redzams no kosmosa! Lētās aviokompānijas varētu vēl vairāk ietaupīt – lidojumiem uz Latviju viņiem nemaz radaru nevajadzētu – visi pasaules piloti zinātu, ka Rīgas lidosta ir tur, kur pa visu skrejceļu krāns uzzīmēts.
LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

VIDEO: “Maxima” piegādāti banāni ar, iespējams, kokaīna kravu no Dienvidamerikas

Gobzems draud policijai ar karu. Ko policija atbild?

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu