Reklāma

Nemirstība ir vilinājusi cilvēkus vienmēr. Cenšoties izvairīties no nenovēršamā likteņa, daļa cilvēku mierināja sevi ar aizkapa dzīves pastāvēšanu, citi mēģināja pagarināt savu dzīves laiku uz zemes. Japāņu mūki bezbailīgi mumificēja savus ķermeņus cerībā iegūt mūžīgo dzīvību.

Tai pašā laikā Eiropas alķīmiķi, nežēlojot spēkus strādāja pie nemirstības eliksīra, un pat revolūcijas laikā Krievijas zinātnieki neatteicās no mēģinājumiem iegūt ilgmūžības noslēpumu. Lūk, pavisam reāli cilvēki, kuri, pēc nostāstiem, spējuši pietuvināties nemirstības noslēpumam.

Aleksandrs Bogdanovs
Slavena fotogrāfija - Bogdanovs spēlē šahu ar Ļeņinu
Šis Krievijas zinātnieks bija viens no lielākajiem sociālisma ideologiem. Viņš cieši draudzējās ar Ļeņinu, nodibināja savu asins pārliešanas institūtu un jau 1912.gadā veicināja kibernētikas rašanos. Bogdanovs izdomāja un attīstīja ķermeņa atjaunināšanas teoriju, izmantojot asins pārliešanu, ko ļoti labi uzņēma revolucionārajā Krievijā. Zinātnieks veica eksperimentus ar sevi un gāja bojā vienpadsmitajā asins pārliešanas laikā no asins grupas neatbilstības.

Alberts Magnuss
AlbertusMagnus
Magnuss tika uzskatīts par vienu no izcilākajiem viduslaiku filozofiem un teologiem. Dabiski, ka viņš aizrāvās arī ar alķīmiju – tolaik par šo zinātni interesējās visi izglītotie cilvēki. Magnuss nodzīvoja veselus 80 gadus, kas 1200.gadā bija īsts rekords. Turklāt saskaņā ar leģendu Magnuss bija pirmais alķīmiķis, kam izdevās zelta transmutācijas process no citiem materiāliem. Pēc tam viņš atklāja filozofijas akmeni un nodeva to savam māceklim Akvīnas Tomam.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu