Ekrānuzņēmums no Facebook
Reklāma

Spēlētāju aģenta Romāna Bezzubova demonstratīvā nošaušana uz ielas pagājušajā nedēļā drīzāk bijusi nevis vēršanās pret viņu pašu, bet gan signāls viņa biznesa partneriem. Tā pieļauj vairāki LTV raidījuma “De facto” aptaujātie futbola aprindās.

Valsts policija, kas piektdien paziņoja par vairāku personu aizturēšanu un apcietināšanu, par slepkavības motīviem pagaidām klusē.

Ar visai negaidītu slepkavības versiju šonedēļ nāca klajā iekšlietu ministrs Sandris Ģirģens. Viņš uzskata, ka Bezzubova slepkavība nav saistīta ar viņa profesionālo darbu.

Reklāma

“Es uzskatu, ka tas ir arī kā brīdinājums par to, ka mēs Latviju sākam attīrīt no noziedzīgiem grupējumiem, kuri ilgstoši ir strādājuši Latvijā, kuriem tiek pārrautas dažādas ķēdes,” šonedēļ Latvijas Radio izteicās ministrs, slavējot dienestu darbu pēdējos gados.

Futbola aprindās šī Ģirģena versija saņēma vērtējumus, sākot ar smiekliem un beidzot ar pieņēmumu, ka ministrs varbūt ir labāk informēts nekā citi. Ģirģens šonedēļ neatrada laiku “De facto” izskaidrot, kādēļ saskaņā ar viņa versiju par upuri kritis tieši Bezzubovs.

Jāpiemin, ka pērn Ģirģens pats nesekmīgi kandidēja uz LFF priekšsēža amatu. Viņu atbalstīja gan Indriksons, gan Koļesņičenko, kuru viņš labi pazīst, jo abu bērni kopā trenējušies futbolā.

LFF prezidents Ļašenko, taujāts par Bezzubova nogalināšanas motīviem, atbildēja, ka vēlas sagaidīt no policijas oficiālu versiju. “Manuprāt, nav pareizi sevi slavēt un taisīt sev PR, kad valstī notiek tāda traģēdija,” atbildēja Ļašenko, neminot Ģirģenu vārdā, bet varēja noprast, ka šī kritika veltīta tieši ministra izteikumiem.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu