Reklāma

Finanšu ministrs Jānis Reirs jau pirms gada VID direktorei Ievai Jaunzemei paziņojis, ka viņai amats jāatstāj.

“Izskatās, ka Reirs strādā pat lēnāk nekā es runāju, jo Jaunzeme amatā vēl joprojām normāli dod vaļā. Iespējams, Reirs uz Jaunzemi apvainojies, jo tā no Valsts Kases nav viņam piešķīrusi dīkstāves pabalstu. Oficiāli Reirs, protams, stādā, bet, ja jau veselu gadu nevar atlaist vienu darbinieku, tad praksē viņam tur ir tiešām pamatīga dīkstāve. Tāpat kā visi, Reirs pie neizdarības vaino koronu,” secina komiķis Maksims Trivaškevičs.

Ieva Jaunzeme kā atriebību tagad Reiram sūtīs virsū VID auditorus – lai pārskaita katru kapeiku.

“Reirs un Jaunzeme savos amatos iekārtojās gandrīz vienlaikus, 2019. gada sākumā, tāpēc jau no pirmās darba dienas viens otru ienīst un nevar vien sagaidīt, kuru pirmo atlaidīs. Reiram gan izredzes tikt atlaistam ir lielākas, jo ministri Latvijā amatos turas sliktās nekā VID amatpersonas.

Reklāma

Jānis Reirs Ministru Kabinetā ir unikāls – viņš ir finanšu ministrs, kuram ir ekonomista izglītība! Vismaz uz papīra viņš savā nozarē ir kompetents, ko var pateikt tālu ne par katru mūsu valsts “ministreli”.

Izrādās gan, ka Reirs Latvijas Universitātes Ekonomikas un Vadības fakultāti pabeidzis vakara nodaļā, un LU “vakarene” ir tas pats, kas mācības par maksu “Turībā” – ja nauda ir, papīrs garantēts, uz nodarbībām var arī nenākt. Turklāt PSRS laikos viņš bija komjauniešu funkcionārs – tāds minikomunists – ja paliks amatā, padarīs visu par kopīpašumu,” prāto Maksims.

Reirs varētu Jaunzemi apskaust, jo šai ir maģistra grāds biznesa vadībā un vēl viens maģistra grāds ekonomikā, salīdzinot ar viņu, Reirs ir ar grūtībām pabeidzis “arodeni”! Kuram patiks, ka it kā zemākstāvošs darbinieks patiesībā par viņu ir gudrāks un kompetentāks.

Papildus daudziem amatiem valdības iestādēs, Reirs ir paspējis piehaltūrēt par Dobeles ķīmiskās rūpnīcas “Spodrība” valdes priekšsēdētāju, kas vedina uz domām, ka arī Valsts Kasi viņš varētu normāli iztīrīt.

Ievas Jaunzemes amats varētu būt viens no apskaustākajiem valstī – ja strojkas un autoservisi, kuri uz papīra nemaz neeksistē, dara savu darbu, katru dienu dzīvojot bailēs, ka atnāks VID pārbaude un noštrāfēs, tad Jaunzeme par to var neiespringt – pati sev jau viņa auditu neuzsūtīs.”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu