Reklāma

Zīlēšana ar Taro kārtīm ir vienkāršs un viegls veids, kā pareģot nākotni. Gan īstajā, gan “virtuālajā” Taro vienlīdz liela nozīme ir tam, kādu pareģošanas virzien izvēlies.

Daudziem svarīgākās dzīves jomas ir mīlestība un karjera. Izvēlies kārti un uzzini prognozi tuvākajam laikam?

Pirmā kārts

Darbs un karjera
Tu atrodies ceļā uz jaunu karjeru. Tevi gaida paaugstinājums darbā vai pāreja uz kaut ko jaunu. Jebkuri projekti, līgumi un sadarbības sola tikai panākumus un veiksmi ilgstošā laika periodā. Viss tavās rokās, nelaid garām šo iespēju.

Reklāma

Mīlestība un attiecības
Tevi gaida kāda tikšanās. Pirmajā brīdī uztversi to kā nejaušību, bet tā var izrādīties ļoti svarīga. Tu izveidosi iepazīšanos, kas ilgs vairākus gadus. Kārts vēsta: ja noslēgsi kādu savienību, tā būs ilga un godīga.Otrā kārts

Darbs un karjera
Tu izjūti bailes, ka tevi varētu atlaist vai tu varētu nevarētu iziet kādu atestāciju. Tāpat tu neesi pārliecināts par rītdienu un savām spējām. Varbūt sajutīsi, ka izvēlējies nepareizo ceļu.

Pat ja tev nav iemesla bailēm, tu vienalga baidies. Jebkurā situācijā bailes sev barību atradīs. Atrodi mērķtiecīgu un patiesu ceļu pie sevis. Tikai zemapziņas bailes traucē tev būt laimīgam.

Lai arī tev ir bail, bet tas sniedz tev apziņu, ka no šīm bailēm jāatbrīvojas!

Mīlestība un attiecības
Tu esi sapņains un romantisks cilvēks. Tev piemīt smalkas emocijas, fantāzijas un spēja būvēt gaisa pilis. Tai pašā laikā tevī ir arī bailes un pārliecības trūkums.

Ja izvēlējies šo kārti, tā vēsta, ka tev un tavam partnerim jāstrādā, lai viens otram vairāk uzticētos. Bailes no nodevības vai iepriekšējo kļūdu pieredzi tevi velk uz leju. Tu vari no tām atbrīvoties reizi par visām reizēm. Atceries, ka neesi viens!

Trešā kārts
Darbs un karjera
Šī kārts vēsta, ka darbs sniedz prieku, tu to dari ar lielu aizrautību un panākumi neizpaliek. Tāpat, šķiet, tev ir draudzīgs un saliedēts kolektīvs.

Labas attiecības ar partneriem, kolēģiem un priekšniecību. Tu vari droši izteikt savas idejas – tevī ieklausīsies.

Mīlestība un attiecības
Tev attiecībās ir maz problēmu. Jūtu uguns silda tavu mīlestību uz partneri. Tu esi augstsirdīgs un dāsns, mīļotais cilvēks tev par to ir pateicīgs un to novērtē.

Tu dāvā sevi un neko neprasi pretī. Tas ir labestības, gaismas un siltuma simbols. Jūsu savienībā valda mīlestība un savstarpēja izpratne.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu