Kadrs no video
Reklāma

Dziesminieks Kaspars Dimiters, kurš Latvijā plaši pazīstams ar saviem skandalozajiem uzskatiem un rīcību, sacerējis dziesmu par godu “krievu pasaules” ideologa Aleksandra Dugina meitai Darjai Duginai, kura traģiski gāja bojā naktī uz 21.augustu, kad tika uzspridzināta automašīna, ar kuru viņa devās mājās no kāda pasākuma, vēsta portāls LA.lv

iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/94ONCy3jeqY” title=”YouTube video player” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen>

Reklāma

Domājams, patiesais mērķis bija viņas tēvs – Aleksandrs Dugins, kurš ir krievu politologs, “krievu pasaules” ideologs, kura idejas paredz Krievijas dominēšanu kaimiņvalstīs, kā arī – ASV un NATO konfrontāciju. Viņš tiek dēvēts arī par “Putina smadzenēm”.Liktenīgajā naktī Dugins tomēr izlēma braukt citā automašīnā un rezultātā par mērķi kļuva viņa meita. Pati Darja vairākus gadus ir bijusi žurnāliste skaļākajos Krievijas propagandas medijos, atklāti iestājoties par Krievijas agresiju Ukrainā.

Krievijas varas pārstāvji auto spridzināšanā vaino Ukrainas specdienestus, tomēr atbildību par noziegumu uzņēmusies līdz šim nezināma partizānu kustība “Nacionālā republikāņu armija”, kas esot pretošanās akcija pret Kremli un tā režīmu.
Dimiters dziesmai devis nosaukumu “Darja, Dušeņka, Daša” un tajā viņš dzied par meitene, kura gājusi bojā nevis frontes līnijā, bet uz ielas.

Līdz šim Kaspars Dimiters bija aktīvs “antivakseris” un piedalījās mītiņos pret Covid-19 vakcīnām, tāpat viņš arī paudis savu pārliecību, kas ir pret homoseksuālām attiecībām, dēvējot tās par “baltās rases nogalināšanu”.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

“Dangā, dangā!” Sarkastiskais Kaspars Dimiters atkal dzied par sliktajiem ceļiem

VIDEO: Dziesminieks Kaspars Dimiters radījis ironisku skaņdarbu par valstī notiekošo

VIDEO: Dimiters rada jaunu balādi, lai “metafiziskā līmenī” cīnītos pret ļaunumu

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu