Foto - ekrānuzņēmums no Facebook
Reklāma

Krištopanam vajadzētu rīkot ekstrēmo golfu Ādažu poligonā, iesaka komiķis Maksims Trivaškevičs
Vilis Krištopans ar čomiem Rīgas un Rierīgas mežos grib ierīkot golfa laukumus un padarīt Latviju par golfa tūrisma lielvalsti.

“Golfs ir ideāls sporta veids pandēmijas apstākļos – distanci ievērot nav grūti, pat ja spēlē ar sejas masku, baigi neaizelsīsies, ja kāds tomēr grib tev pienākt klāt tuvāk par diviem metriem, ar golfa nūju varēsi mierīgi no viņa atgaiņāties,” golfa plusus uzskaita “Stīvais Nemelo” komiķis Maksims Trivaškevičs.

Krištopanam jāiesaka ierīkot ekstrēmā golfa laukums Ādažu poligonā: teritorijā liela, ir gan smilšu bedres, gan šķēršļi, bet papildus būs vēl mīnas, tanki un bruņota zemessardze. Kaut kādas elektriskās golfa mašīnītes vietā pakaļ bumbiņai vari dragāt ar armijas hammeri, konkurentus pabiedēt ar tam virsū uzmontēto ložmetēju. Lūk, tādu golfu uzspēlēt noteikti brauktu cilvēki no visas pasaules. Pietiek visu Ādažu poligona “ekšenu” dabūt sēņotājiem un ogotājiem!”

Reklāma

Golfa nūjas ir statusa simbols un darbarīks reizē. Deviņdesmitajos šim mērķim bija beisbolenes: padauzīt kaut ko ar nūju mūsu cilvēkiem vienmēr ir paticis, vairums Latvijā esošo beisboleņu ne reizi nav pieskārušās beisbola bumbai. Varbūt arī golfa nūjas tiks pirktas turēšanai bagāžniekā un attiecību noskaidrošanai, tiklīdz rodas tāda vajadzība. Ja policija piesienas – tu esi golfa entuziasts, un Krištopans ir tavs draugs,” nākotnes ainiņas sarkastiski iztēlojas Maksims.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu