Reklāma

2021. gada pirmais pilnmēness norisināsies 28. janvārī Lauvas zīmē. Astrologi pareģo, ka četrām hororoskopa zīmēm tā ir iespēja tikt pie lielas naudas summas vai finansiāliem panākumiem.

Dvīņi

Dvīņi ir tipiski Gaisa stihijas pārstāvji. Pilnmēness Lauvā būs ļoti noderīgs šīs zīmes cilvēkiem, jo tas veicina motivācijas paaugstināšanu. Dvīņi šajā dienā varēs darīt to, kam viņiem nebija laika, spēka un vēlmes pagātnē. Šis pilnmēness kļūs par jaunu lappusē jaunajā dzīvē.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Reklāma

NOSAUKTAS DĀSNĀKĀS HOROSKOPA ZĪMES

ŠĪS HOROSKOPA ZĪMES 2021. GADĀ BŪS VEIKSMĪGAS VISĀS JOMĀS

Vēzis

Pilnmēness Lauvas zīmē Vēžiem dāvinās daudz veiksmes. Tas attieksies tieši uz darbu, biznesu un karjeru. Vēži labāk strādās komandā. Visiem, kuriem ir iespēja kolektīvi risināt kādas problēmas, tas jāizmanto. Pretējā gadījumā problēmas var ieilgt. Patstāvība ir laba lieta, bet arī sabiedrotie vajadzīgi.

Jaunava

Jaunava, kuri gandrīz neiegūst pozitīvo enerģiju no Veneras un Plutona, var just, ka līdzsvars kļūst trauslāks. Protams, pilnmēness Lauvā viņai visvienkāršākais laiks, bet šajā dienā var notikt daudz interesantu notikumu, no kuriem daži tieši būs saistīti ar finanšu sfēru. Iespējams, Jaunava varēs saņemt patīkamu piedāvājumu par jaunu darbu.

Strēlnieks

Pilnmēness Lauvā nozīmē, ka Strēlniekam ir jārīkojas. Radniecīgā Uguns stihija viņiem stāsta, ka ir jābūt pašam un jāklausa savai intuīcijai. Tas nozīmē, ka var doties uz tāliem braucieniem un komandējumiem. Gaidāmi finanšu panākumi. Situācijas maiņa palīdzēs paskatīties uz visu citām acīm.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem, kā gaisa stihijas pārstāvjiem, kuru Uguns ietekmē diezgan labi, jānodarbojas ar jaunu iedvesmas avotu meklēšanu. Finanšu panākumiem ir labi jāatspoguļo jaunas iepazīšanās, jaunas aizraušanās. Iespējams, ir vērts noskatīties filmu par veiksmīgu cilvēku dzīvi vai aprunāties ar tādu cilvēku.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu