Kadrs no video
Reklāma

Pazīstamais mūziķis, dziesminieks Ainars Mielavs atzinis, ka kovidkrīzes dēļ spiests atsākt lietot medikamentus, kurus viņam ārsts parakstījis depresijas ārstēšanai, kad pirms diviem gadiem pārdzīvots smags periods dzīvē.

Šobrīd 59 gadus vecais Mielavs arī nezina, vai norisināsies viņa ieplānotā sešdesmit gadu jubilejas koncertturneja.

Kā vēsta izdevums “Kas Jauns”, Mielavs neslēpj, ka depresija šajā radošajām personībām izaicinājumu pilnajā laikā ir atgriezusies, turklāt nācies pat lietot antidepresantus. Iepriekš Mielavs 2018. gada izskaņā publiski atzina, ka ticis pāri smagam dzīves posmam, kad teju divu gadu garumā cīnījies ar depresiju. Viss sācies ar to, kad draugs dzīvē un partneris uz skatuves ar e-pasta vēstules starpniecību paziņojis, ka pārtrauc turpmāko sadarbību.

Reklāma

Mielavs tolaik apmeklējis vairākus psihiatrus, līdz ticis pie zālēm, kas viņu “izcēlušas” no mokošā stāvokļa. Lai gan pēc tam viss bijis lieliski, nu kovidkrīzes laikā slimība uzglūn atkal, viņš atklājis ReTV raidījumā “Jautā-Jums”.

Ainars atzinis, ka atkal lieto medikamentus. Šovasar paredzētas trīs lielas uzstāšanās, bet valda neziņa, kas notiks ar 60 gadu jubilejas koncerttūri rudenī un ziemā, uz ko jau pārdots daudz biļešu.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu