Brūss Viliss ar meitu Rumeru un mazmeitu. instagram.com/rumerwillis
Reklāma

2023. gadā Brūsa Vilisa ģimene atklāja, ka aktierim ir frontālā temporālā demence. Mūsdienās šī deģeneratīvā smadzeņu slimība ir neārstējama, tā pakāpeniski progresē un ietekmē visus 68 gadus vecās Holivudas zvaigznes dzīves aspektus.

Seriāla “Detektīvu aģentūra “Mēnessgaisma”” radītājs Glens Gordons Karons jau sen ir bijis Brūsa Vilisa draugs un tagad cenšas viņu redzēt katru mēnesi.

Komentārā laikrakstam The Post viņš atklāja, ka aktiera spēja sazināties ir krasi pasliktinājusies. Viņš vairs nespēj runāt, bet joprojām atpazīst savus paziņas.

“Neviens nav baudījis dzīvi vairāk par viņu, un tieši tas padara Brūsa slimību tik satriecošu. Viņam vienkārši patika katru dienu pamosties, cenšoties dzīvot pilnvērtīgi. Dziļi sirdī es zinu, ka viņš joprojām ir tas pats cilvēks, bet tagad ir tā, it kā Brūss dzīvi redzētu caur aizkaru,” dalījās Karons.

Reklāma

“Man šķiet, ka jau pirmajās minūtēs viņš atpazina, kas es esmu. Viņš nav īsti verbāls. Agrāk viņš bija nenogurdināms lasītājs, bet tagad viņš nelasa. Visas šīs valodas prasmes viņam vairs nav pieejamas, bet viņš joprojām ir Brūss.”
Brūss Viliss kļuva slavens, pateicoties galvenajai lomai seriālā “Detektīvu aģentūra “Mēnessgaisma””, kur viņš atveidoja detektīvu Deividu Adisonu. Vēlāk sekoja viņa izrāviena lomas filmās “Cietais rieksts”, “Hudzonas vanags”, “Pēdējais skauts”, “Nāve viņai piestāv” un “Lubene”. 2022. un 2023. gadā iznāca vairākas filmas, kurās Brūss Viliss filmējās pirms karjeras beigām, – “Supervillain Prison”, “Vendeta”, “Assassin’s Mission”.

Aktierim 2023. gada sākumā, gandrīz gadu pēc aktiera karjeras beigām, oficiāli tika diagnosticēta demence, kas izraisīja afāziju – runas traucējumus. Kopš tā laika viņa ģimene ir dalījusies ar ziņām par kinozvaigznes stāvokļa pasliktināšanos.LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Kāpēc sporta apavos vērts ielikt ziepju gabaliņu?

Noslēpums atklāts: šie ieradumi ietekmē vielmaiņu un neļauj iegūt vēlamo svaru

VIDEO: Latvija sajūsmā par mazo dziedātāju Georgu

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu