Reklāma

Astroloģiskais klimats februārī būs ļoti interesants, jo īpaši retrogrādā Merkura posmā – turklāt enerģētika būšot pozitīvāka nekā janvārī.
Gaidāmas arī visai lielas pārmaiņas. Piemēram, 3. februārī Merkurs, saskarsmes un domāšanas procesa planēta, pāries sapņainajās Zivīs, bet mīlestības, attiecību un vērtību planēta Venera – Auna zīmē 7. februārī.

9. februārī Pilnmēness norisināsies rotaļīgajā Lauvas zīmē tikai dažas dienas pirms sakaitētā Marsa tikšanās ar Jupiteru, Saturnu un Plūtonu Mežāža zīmē.

Trīs horoskopa zīmēm mēnesis būs īpaši veiksmīgs – lūk, kuras tās ir!

Dvīņi: viss sāks iegūt jēgu
Saules pāreja dumpīgajā Ūdensvīrā caur devīto, ekspansijas un ceļojumu, māju nāca kā atvieglojums, un tagad, kad Saule virzās pār horizontu tavā dzimšanas kartē, tu jūti, ka atrodies pasaules virsotnē.

Reklāma

Tu vari plānot nākamo ceļojumu vai jaunas izglītības iegūšanu. Tavs prāts koncentrējas uz personiskiem mērķiem.

Tava valdošā planēta Merkurs būs retrogrāda tavā desmitajā, karjeras mājā, bet panikai nav iemesla.

Izmanto šo laiku, lai pārskatītu, apdomātu un pārvērtētu savus profesionālos mērķus. Labs laiks, lai izveidotu karjerai vajadzīgās robežas.

Svari: uzlabojas garastāvoklis
Vai esi gatavs tuvplāniem, Svaru zīmē dzimušais varoni? Saule atrodas tavā piektajā, slavas, atzīšanas un romantikas mājā, un tu būsi uzmanības centrā.

Līdz ar Saules pāreju uz Zivju zīmi un tavu sesto, veselības, rutīnas un kalpošanas māju, tu tieksies piedalīties labdarībā.

Kas zina, varbūt tu pat piekritīsi pastrādāt ilgākas stundas, lai palīdzētu kādam kolēģim.

Pilnmēness Lauvā sapurinās tavu 11., draudzības māju. Tas ienesīs skaidrību šajā dzīves jomā kopā ar tavām cerībām, vēlmēm un sapņiem.

Tava valdošā planēta, Venera, atradīsies tavā partnerības sektorā, tātad tu varēsi daudz sniegt un daudz saņemt pretī.

Ūdensvīrs: būs iemesls smaidīt
Vēl svini savu dzimšanas dienu, Ūdensvīr? Vienmēr var atrast iemeslu pasmaidīt.

Tavs “elektriskais” planetārais valdnieks, Urāns, tagad iet uz priekšu, un tā pati par sevi jau ir priekšrocība.

Merkurs ieies tavā otrajā, finanšu un pašnovērtējuma mājā mēneša sākumā, tāpēc būs jārisina jautājumi, kas saistīti ar tēriņu ieradumiem un
pelnīšanas paradumiem.

Pilnmēness Lauvas zīmē attiecas par partnerības sektoru. Tas padarīs skaidrāku situāciju attiecībās un ļaus ieraudzīt kompromisa iespējas, īpaši ģimenes dzīvē.

Avots: “Brainum”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu