Reklāma

Februāris iepriecinās ar trīs ilgstošām astroloģiskām parādībām, kas veidos iespaidīgus veiksmes periodus. Tā kā šomēnes vari plānot darbus, kas prasīs vairāk nekā vienu dienu. Un viss izdosies!

2. februāris iezīmējas ar Veneras un Plūtona sekstilu. Šī astroloģiskā ietekme saistīta ar harizmātisku cilvēku veiksmi, pateicoties seksuālajam magnētismam. Pievilcība palīdzēs sasniegt mērķus sabiedrībā un finanšu lietās.

Tāpat pieaugs finansiālās dzīves intensitāte un pastiprināsies interese par materiālo komfortu un naudu. Varēsi saņemt stipru atbalstu finanšu lietās, nejauši pieslēgties lielām naudas plūsmām.

Ļoti piemērots brīdis, lai iekustinātu privātās vai naudas lietas, kas, šķiet, iestrēgušas. Savukārt mākslas pasaules pārstāvjiem Venera un Plūtons radīs iedvesmu. Viņi varēs turpināt darbus, kuriem iepriekš neredzēja turpmāko virzību.

Reklāma

3. februāris – Veneras un Saturna sekstils. Lieliski, ka šīs abas astroloģiskās parādības norisinās viena pēc otras. Venera un Plūtons sacēla vētru. Venera un Saturns palīdzēs visu sakārtot un salikt pa plauktiņiem.

Šis aspekts veicina saprātīgu domāšanu un plānošanu mīlestībā un naudas lietās. Tas ļauj gūt noteiktību.

Šāda astroloģiska ietekme palīdz, kad privātajā dzīvē vai naudas lietās notiek lielas pārmaiņas, kā arī tad, kad ir vairāki rīcības varianti, no kuriem jāizvēlas viens.

Aspekts saistīts ar nostiprināšanos un stabilitāti. Šodien vari saņemt ienākumus un ilglaicīgiem darbiem un investīcijām. Tāpat šajā dienā sākti darbi nesīs ienākumus nākotnē.

Privātajā dzīvē varēsi nostiprināt attiecības, bet, ja sāksi attiecības šodien, ir lielas iespējas, ka tās būs ilgstošas.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā!

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu