Foto - Pixabay
Reklāma

Senajos latviešu ticējumos 2. februārī svinama Sveču diena. Latvieši pat visu februāri izsenis dēvējuši par sveču mēnesi. Sveču diena saukta arī par Ziemas Māras dienu; tāpat par Svecaini, Grabenīcu, Groninicu, Vēja vai Govju dienu. Sveču diena iezīmē ziemas vidu. Šajā dienā latvieši parasti lēja sveces no aitu taukiem vai vaska.Turklāt 2. februāris ir tā dēvētais spoguļdatums – diena, kad ir lielas iespējas piesaistīt veiksmi un iedomāties vēlēšanās, iepriecina ezoteriķi, kuri pat dēvē šo dienu – 02.02.2020. – par Likteņa vārtiem, kas ir unikāls datums, kāds negadās tūkstošiem gadu.

Šajā dienā valdīs skaitlis “2”, kā to viegli var pamanīt. Ko tas nozīmē? To, ka iespējams iedomāties savu slēptāko vēlēšanos. Un ir iespēja “piebikstīt” veiksmei, lai tā ātrāk īstenotos.

ReklāmaPiedāvājam vienkāršu rituālu veiksmes atmodināšanai un domu materializēšanai. Vislabāk to veikt tieši 02.02.2020. – šāds datums vairs nekad neatkārtosies.

Rituāla veikšanai jāsagatavojas laikus. Nekas daudz nebūs vajadzīgs: neliela papīra lapa un parasta, jauna svece. Nav svarīgi, kur tu atrodies, bet līdz pusnaktij jāveic šādas darbības.

Uz papīra lapas uzraksti savu slēptāko vēlēšanos, var nerakstīt pārāk detalizēti.

Galvenais, lai to saprastu tu pats un augstākie spēki. Pēc tam iededz sveci un aizdedzini papīrīti.

Kad papīrs sāk degt, saki šādus vārdus: “Deg uguns, sākas maģija. Materializējas manas domas un vēlēšanās. Lai mani sadzird. Un dvēsele pildās ar laimi. Kā uz papīra uzrakstīt. Lai pavada mani veiksme. Lai notiek tā.”

Kamēr papīrītis sadeg, jāpaspēj visu nolasīt. Pelnus izmet pa logu, noteikti – pret vēju.

Avots: “Esotericblog”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu