Reklāma

Ziema ir lielisks, skaists svētku laiks, par ko daudzi priecājas. Turklāt vairākas zodiaka zīmes šoziem atbrīvosies no sasāpējušām problēmām, beidzot spēs atslābināties un atpūsties!

Lauva
Lauvu gaida laime privātajā dzīvē. Tie Lauvas, kuri vēl nav atraduši savu otro pusīti, to noteikti izdarīs. Attiecībās esošie Lauvas nostiprinās savu savienību. Tas palīdzēs šīs zīmes pārstāvjiem arī pakāpties augstāk pa karjeras kāpnēm, padarīs viņus izlēmīgākus un drosmīgākus. Lauvas gaida varen labs dzīves periods!

Reklāma

Svari
Svari rudenī, iespējams, cieta no nepārliecinātības. Tā traucēja baudīt labas emocijas un košas krāsas. Svari jutās nomākti, bet beidzot tas palicis pagātnē. Viņi sāks izjust dzīvi visā tās krāšņumā.

Ziema padarīs Svarus pārliecinātākus un izlēmīgākus. Viņi beidzot sapratīs, kas jāizdara, lai kļūtu laimīgi. Ziemā Svarus iepriecinās karjeras un savas personības attīstība.

Jaunava
Jaunava beidzamajā laikā jutusies nedaudz nogurusi no daudzajiem pienākumiem. Nepieciešama atpūta, tāpēc noliec pie malas visus biznesa projektus – vismaz uz kādu laiku. Palīdzēs tikšanās ar tuviniekiem un draugiem, kurus tik ilgi neesi saticis.

Jaunavām piemīt lielisks radošais potenciāls, tāpēc ziema ir laiks, kad ienākumus vari gūt pat no hobijiem. Turklāt tie palīdzēs arī apkārtējiem.

Jaunavai ziema būs ļoti veiksmīgs laiks, tikai jāķer ciet tās iespējas, kuras dāvā dzīve.

Avots: “Esotericblog”

LASI ARĪ ŠOS HOROSKOPUS!

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu