Foto - Pixabay
Reklāma

Strēlnieks, Mežāzis, Ūdensvīrs un daļēji arī Zivis ir tā dēvētās ziemas zodiaka zīmes. Ko tām nesīs jaunais, 2020. gads, uzzini šajā horoskopā!

Strēlnieks
Jaunas lietas būs nesaraujami saistītas ar iepriekšējā gada notikumiem. Pievēršot maksimāli daudz laika karjeras sasniegumiem, iespējams iegūt jūtamu rezultātu. Savukārt slinkums atnesīs tukšas gaidas; bagātību un veiksmi tas nesniegs. Sākot čakli strādāt pavasarī, Strēlnieki nodrošinās sev finanšu stāvokļa uzlabošanos. Darbam ir jāmijas ar pilnvērtīgu atpūtu. Pāvels Globa paredz, ka Strēlniekiem parādīsies jauni paziņas un pat ietekmīgi aizgādņi. Pavasaris atnesīs ģimenes strīdus, daudz pretrunu.

Mežāzis
Pāvela Globas horoskops 2020. gadam aicina Mežāžus atmest šaubas, sākt savu biznesu. Finanšu ieguldījumi būs veiksmīgi, un zvaigznes sniegs savu atbalstu visās jomās. Romantiskas attiecības izveidosies visnotaļ veiksmīgi. Atteikšanās no sīkumainības, atbildības sajūtas apzināšanās palīdzēs izaugt apkārtējo acīs. Nevajag aizņemties naudu, labāk vairāk strādāt.

Reklāma

Ūdensvīrs
Ambīcijas un centieni noteikti īstenosies, 2020. gads atnesīs veiksmi profesijā. Gan vīrieši, gan sievietes Ūdensvīri sasniegs nebijušas virsotnes. Dāmas būs spiestas ne tikai strādāt, bet atlicināt laiku arī ģimenei. Harmonija starp darbu un ģimeni parādīsies, ja abi laulātie pieliks pūles. Līdz pavasarim iespējama dīkstāve, bet pēc tam parādīsies patīkamas pārmaiņas.

Zivis
Karjerā Zivīm veiksies – iespējama pārcelšana citā amatā vai pat darbavietas nomaiņa. Aktīvākās Zivis gaida brauciens uz ārzemēm, pēc kura sāksies grūts dzīves periods. Ieguldītās pūles nesīs labumu, rezultāts būs teicams. Zivīm, kas nenodarbojas ar karjeras būvēšanu, brīvā enerģija jānovirza romantikas jomā.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu