Generated by pixel @ 2021-07-04T14:18:05.309026
Reklāma

Kārējā supervaroņu filmā Betmens brauks ar Mercedes-Maybach markas automašīnu. Betmens – īstajā vārdā Brūss Veins – ir miljardieris, un beidzot viņš stūrēs miljardiera cienīgu mašīnu, jo līdz šim viņš ir braucis ar dampjiem, kas izskatās pēc lego konstruktoriem.

Kā jau biezais, Brūss Veins pa blatu būs ticis pie konceptauto, kas pat vēl nav pārdošanā.

Šis Maybach Betmenauto ievērojams ar to, ka ir pilnībā elektrisks. Pakaļ ļaundariem varēs dzīties ātri, bet ne pārāk tālu. Kaut gan Betmens nevienā filmā nav bijis ārpus savas Gotemas pilsētas – elektroauto ar automātisko ātrumkārbu viņam ir tieši laikā – pilsētniekiem būs iespēja uz tā fona nofočēties, kad tas izmantos iespēju bezmaksas uzlādēties pie iepirkšanās centriem.

Reklāma

Plus pilsētā varēs maukt pa sabiedriskā transporta joslu. Nebūs gluži ātrās palīdzības tempi, bet tāpat ātri.

Tiesa, noparkoties ar tādu dampi viņš pilsētā diez vai varēs. Tāds monstrs ir Dodge Ram izmērā – gandrīz seši metri – būtībā, Betmens braukās apkārt ar mežistrādes traktoru. Agrāk viņš visus dauzīja ar kājām un rokām, tagad ar ručņiku sānslīdē pienesīsies pie huligāniem, izņems no bagāžnieka cirvi, motorzāģi, divlitrīgo aļāku un visus sakapās.

Agrāk Betmenu izsauca, debesīs iespīdinot sikspārņa logotipu, tagad mākoņos varēs redzēt Maybach zīmi.

Kad Betmens zvanīs uz servisu, jo viņam sabuktēts spārns, mehāniķi nevarēs saprast, vai viņš runā par mašīnu, vai par savu apmetni, fantazē “Stīvais Nemelo” komiķis Maksims Trivaškevičs.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu