Reklāma

Mūziķis Andris Kivičs savā Facebook profilā trešdienas pēcpusdienā ievietoja tiešraidi, kurā izklāstīja situāciju, kas atgadījusies pie lielveikala “Rimi” Iļģuciemā Rīgā. Mūziķim uzbrukuši divi vīrieši, viņš vēsta savā Facebook lapā.

Kā tiešraidē pastāsta mūziķis, internetā “klejojot” video, kurā viņš it kā “stumdoties ar kādu puiku”, kurš beigās iesit Kivičam, bet veikala apsargs cenšas noturēt mūziķi.

“Mēs iepirkāmies veikalā un pēkšņi mums noiet garām divi džeki un pilnā rīklē zviedz. […] Ņirdz par mums un rāda ar pirkstiem, un apsaukājas,” stāsta Kivičs, norādot, ka abi vīrieši viņu ar Lieni Skulmi filmējuši. Pēc tam, kad mūziķis jautājis, kādēļ tāda izturēšanās, pāris turpināji ieprikties, taču ejot ārā no veikala, pie ieejas atkal pamanīti aizdomīgie vīrieši, kuri atkal pāri filmējuši un apsaukājuši.
Reklāma

“Es piegāju klāt parunāties un izsitu vienam puisim no rokas telefonu, lai viņš vairāk nefilmētu. Es biju uzvilcies, emocionāls,” apgalvo mūziķis, kurš pēc tam, ejot pakaļ telefonam, esot nokritis un abi vīrieši sākuši viņu spārdīt. Pēc pārdesmit sekundēm Kivičs ticis kājās un iesitis uzbrucējiem. Konflikts gan neesot beidzies un mūziķis gājis iekšā veikalā, lai noskaidrotu, kurš “spēris guļošam cilvēkam”. Tajā brīdī notikusi nākamā saķeršanās, ko iemūžinājis kāds no aculieciniekiem.

Kivičs saviem sekotājiem parāda, ka kautiņā viņam pārsista uzacs, kuru dodas sašūt, kā arī mūziķis saņēmis sitienu pa lūpu. Tāpat mūziķis sazinājies ar policiju, kura skaidro situācijas apstākļus.

Mūziķis sašutis par notikušo un neadekvātajiem puišiem, kuri pēc Kiviča domām bija “salietojušies”.

“Meklēju attēlā redzamo kretīnu vārdus.Vispretīgākā provokācija, kāda pret mums ar Lieni ir bijusi.Esam policijā, būs krimināllieta.Pilnīgi sūdabrāļi ,kuri zviedz, ņirdz ,apsaukājas filmējot metra attālumā.Video, kas ceļo netā ir KONFLIKTA OTRĀ DAĻA, pirmā bija uz ielas, kur es, paslīdējis, tiku spārdīts.Fak, pilnīgs kosmoss.Būs oficiāls video no veikala kamerāk par to, kas notika uz ielas.Abie kretīniem jautājums- teicāt, ka tiksimies policijā.Mās esam šeit, kur esat jūs?”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu