Ekrānuzņēmums no Facebook
Reklāma

Cienījamie Krišjānis Kariņš Veselības Inspekcija Ekonomikas ministrija vai jūs, lūdzu, varētu paskaidrot loģiku šim ieilgušajam farsam- slēgt frizētavas un kaut nedaudz iedziļināties lietas būtībā, valdību sociālajā tīklā Facebook uzrunā meistare Ilze Voldraha.

Paskaidrojiet, tieši KĀ salons, kurā ir paredzētas deviņas darba vietas, kas no 2020. gada pavasara tika samazinātas līdz četrām distances dēļ un kur tiek veikts stingrs iepriekšējs klientu pieraksts un anketēšana, dezinfekcija un masku nēsāšana, var būt drauds sabiedrībai un vīrusa perēklis ( jūsu pašu citāts)! Nemaz nerunājot par nelielajiem saloniņiem, kur klienta apmeklējums ir 1:1? Kā?

Un apskatiet otro attēlu – mūsu ikdiena, iepērkoties tādos grandos kā “Rimi” un “Maxima”! Ja gribat samazināt vīrusa izplatību, aizslēdziet kaut uz brīvdienām, iesākumā, visus tirdzniecības centrus. Iepirkties tak var attālināti, vai ne?

Reklāma

Bet nolikt veselu sfēru uz lāpstiņām ir pareizi? Es saprotu, ka jums nerūp ne koptas rokas, ne ārējais izskats, jo “rukājat” melnu muti “mūsu labā”, bet smadzenes pieslēgt neviens vēl nav atcēlis!

P.s Es neprasu pabalstus, es vēlos strādāt!

Attēliem ir vizuāli salīdzinošs raksturs un raksturo esošo situāciju, ko varam novērot ikdienā, ne kad uzņemts foto.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu