Facebook
Reklāma

“Esam lūdzu uzmanīgi, ejot pa ietvi pirms Abavas tilta no Rendas centra puses! Vakar lielā lietus dēļ izveidojušies pamatīgi izskalojumi. Esam izvietojuši norobežojušās lentas. Ziņa nodota VAS “Latvijas Valsts ceļi”.

Līdz piektdienai vēl daudzviet Latvijā gaidāmas pērkona lietusgāzes, bet sestdien un svētdien laiks kļūs sausāks un saulaināks, liecina pašreizējās sinoptiķu prognozes.

Pērkona negaiss dažviet atnesīs stipras lietusgāzes, krusu un lielu vēju vai pat vētru. Sagaidāms, ka nedēļas nogalē no rietumiem ieplūdīs sausāks gaiss, tādēļ mākoņu kļūs mazāk. Sestdiena un svētdiena varētu paiet bez nokrišņiem, lai gan svētdienas pēcpusdienā no dienvidrietumiem pieaugs pērkona negaisa varbūtība.

Reklāma

Saskaņā ar “Global Forecast System” prognozi gaisa temperatūra sestdienas pēcpusdienā paaugstināsies līdz +19..+24 grādiem piekrastē un +25..+28 grādiem pārējā valstī. Svētdien gaisa temperatūra atkal var sasniegt +30 grādu atzīmi.

Lēna vēja un skaidra laika apstākļos naktis kļūs dzestrākas – naktī uz sestdienu termometra stabiņš noslīdēs līdz +10..+15 grādiem, dažviet veidosies migla.

Visticamāk, nākamā darba nedēļa būs vēsāka un vairumā dienu gaisa temperatūra nepārsniegs +20..+25 grādus. Reizēm iespējams īslaicīgs lietus un pērkona negaiss.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu