Reklāma

Berģos vīrietis tirgojis pārtiku ar beigušos derīguma termiņu un nelegālo alkoholu.

Piektdien, 27. aprīlī, Rīgas Teikas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas policisti konstatēja, ka nama pagalmā Berģos atrodas transportlīdzeklis, pie kura zemē izkrāmēta prece – saldumi, kafija un tēja. Pie transportlīdzekļa jau bija izveidojusies rinda ar pircējiem. Policisti noskaidroja, ka šiem produktiem ir beidzies derīguma termiņš un, visticamāk, vīrietis uzņēmējdarbību veic nelegāli.

1975. gadā dzimušais vīrietis tika nogādāts policijas iecirknī administratīvās lietvedības uzsākšanai.

bergi1

Reklāma

Likumsargi saņēma tiesas atļauju veikt kratīšanu un transportlīdzeklī atrada un atsavināja 50 litru nelegālā alkohola.

Vēlāk veicot kratīšanu vīrieša dzīvesvietā Rīgas rajonā, vēl tika atsavināts nelegālais alkohols un pārtika ar beigušos derīguma termiņu. Kopumā policisti atsavināja 96 litrus dažāda veida alkohola bez Latvijas Republikas akcīzes markām – viskiju, vīnu un šampanieti.

Atsavinātajam alkoholam ir nozīmēta ekspertīze un tas, tāpat kā atsavinātie pārtikas produkti, pēc visu procesuālo darbību veikšanas tiks nodoti Valsts ieņēmumu dienestam iznīcināšanai.

Foto - VP
Foto – VP

Saistībā ar notikušo šobrīd pret vīrieti uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 221./1 panta pirmās daļas – par nelikumīgu alkoholisko dzērienu realizāciju.

Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods. Tāpat vīrietim administratīvā kārtībā būs jāatbild arī par pārkāpumiem pārtikas tirgošanā.

Foto - VP
Foto – VP

#Atkrāpies! ir pretkrāpšanas kustība, kurā apvienojušās Latvijas valsts pārvaldes iestādes, kas cīnās pret krāpniecību dažādās jomās un izpausmēs, kā arī Latvijas iedzīvotāji un organizācijas, kas stingri iestājas pret jeb kāda veida krāpšanu. Vairāk informācijas un iespēja iesaistīties kustībā www.atkrapies.lv.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu