Kadrs video
Reklāma

Olga Tukuma “Maxima” nolūkojusi glītu gaļas gabaliņu un palūgusi, lai to samaļ. Kad pirkumu pārnesusi mājās, ieraudzījusi, ka tajā ir lieli, melni, nepatīkami plankumi, raidījumu “Bez Tabu” citē portāls skaties.lv

Plankumi jeb melnās piedevas nevarēja rasties mājās, gaļu nepareizi uzglabājot, jo tie bija uzreiz, tiklīdz Olga pārnāca no veikala. Pirkumu veikalā nepētījusi, jo paļāvusies uz tirgotāja godaprātu un pašai bijuši vēl citi pirkumi. Nesusi gaļu atpakaļ uz veikalu. Pārsteigusi veikala vadītājas attieksme. Viņa pat neatvainojusies, vien nauda par gaļu atdota.

Olga ir neizpratnē, kā tādu malto gaļu var pārdot pircējam? Ka tai ir tumši piemaisījumi, vajadzējis redzēt gan miesniekam, gan kasierei.

Reklāma

Vai maltā gaļa ar tumšajiem plankumiem ir gana laba, lai no tās pagatavotu kotletes, “Bez Tabu” vaicā Pārtikas un veterinārajam dienestam. Tā pārstāve akcentē, tad šādu produktu nekādā gadījuma nevajadzētu lietot uzturā un sola veikt pārbaudes veikalā.

Pēc raidījuma “Bez Tabu” saņemtā jautājuma, kā varēja gadīties tāds nesmukums, tirdzniecības tīkla “Maxima Latvija” vadība jau veikusi savu izmeklēšanu. Liene Dupate skaidro, pie vainas tumšā tehniskā eļļa, kuras piejaukums ticis gaļā.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu