Reklāma

Nepilnu 24 stundu laikā sociālajos tīklos lielu popularitāti ieguvis kāds Talsu novada Laucienes pagastā uzņemts video. Jaunietis ar slidām kājās braši pārvietojas pa koplietošanas ceļu, kas pārtapis par slidotavu.

Vietējo iedzīvotāju sāpe ir sliktā ceļu uzturēšana.

Mārtiņš Ainis Roga, video autors: “Ceļa posms V1397 Laucienē! Viss rullē! Pa šo ceļu notiek arī skolēnu pārvadājumi uz skolu un atpakaļ! Pārvietojas, protams, arī automašīnas. Naktī sola salu, bet nevienam nerūp autobraucēji laukos, varbūt varam saziedot valsts autoceļiem finanses?”

Reklāma

Video uzņemts 17. janvāra pievakarē. Un šādi rīkoties pamudināja apstākļi, “kā lauku ceļu uzturēšanas jeb neuzturēšana kārtībā ir graujoši ciniska pret iedzīvotājiem lauku teritorijās”.

Mārtiņš raidījumam “Bez Tabu” arī norāda, ka vairākkārt zvanīts uz atbildīgo dienestu informatīvajiem tālruņa numuriem. “Bija atbilde: “Paldies par saņemto informāciju, nodosim to tālāk…”

VAS “Latvijas Valsts ceļi” Komunikācijas daļas vadītāja Anna Kononova gan norādīja, ka uz viņu diennakts informatīvo tālruni 8000 5555 par konkrēto posmu neviens – ne ceturtdien, ne piektdien – neesot zvanījis. Savukārt kolēģi, pamanot sociālajā tīklā ievietoto video, nodevuši tālāk informāciju uzņēmumam “Latvijas Autoceļu uzturētājs”.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu