https://www.facebook.com/andris.kivics/
Reklāma

Pēdējās nedēļās visdažādākajās intonācijās sabiedrībā tiek minēts izklaides jomas pāris – mūziķis Andris Kivičs un sabiedrības dāma Liene Skulme. Viņi nevairās no drosmīgām vārdu kaujām soctīklos, tetovē burvīgi naivas bildītes un sola “sadot pa degunu” nelabvēļiem.

Tāpat vēl pirms dažām dienām Kivičs atklāja plānus aizbraukt no Latvijas, tomēr tā izrādījās vien neliela ekskursija uz netālo Berlīni. Taču arī šis brauciens pielicis kāju priekšā mūziķa koncertgrafikam: Kuldīgā viņu 18. janvārī klausītāji un skatītāji neredzēs, jo mīlas pāris nokavējis lidmašīnas reisu, kas viņus laikus atvestu atpakaļ uz Latviju.

Jāatzīmē, ka šis bija jau otrais Eduarda Veidenbauma dzejai veltītais koncerts, kuru Kivičs “norāvis” – pirmais bija tūlīt pēc Saeimas vēlēšanām, kurās mūziķis un iesācējs politiķis nopelnīja visvairāk mīnusu starp KP.LV biedriem.

“Par radušos situāciju abi nepārdzīvo – padzīvošot vēl kādu laiku Berlīnē, tad varbūt abi brauks uz Frankfurti. Vai arī koncerts Rīgā netiks atcelts? Tas nav vēl īsti zināms, jo, kā norāda Kivičs, dzīve ir neprognozējama,” vēsta portāls skaties.lv.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu