Reklāma

No šodienas, 9. novembra, līdz 6. decembrim Latvijā ir izsludināta ārkārtējā situācija. Kādi ierobežojumi šajā laikā jāievēro? Skaties attēlos!

Tā arī nepagūstot pilnībā nostāties uz kājām pēc Covid-19 pirmā uzliesmojuma, Latvijas ekonomikai jāstājas pretī vēl vienai ārkārtējai situācijai viena gada laikā. Izšķiroša nozīme būs valdības sniegtajai palīdzībai tiem, kas cieš visvairāk. “De facto” vēsta: lai arī politiķi uzskata, ka ļoti veiksmīgi tikuši galā jau pirmajā piegājienā pavasarī, skaitļi rāda, ka grieziens Latvijas ekonomikai tad bija stipri dziļāks nekā kaimiņiem.

Reklāma

Saskaņā ar Labklājības ministrijas aplēsēm bezmaksas mutes un deguna aizsargmaskas paredzēts nodrošināt 110 tūkstošiem cilvēku, intervijā “Rīta Panorāmā” pastāstīja LM Sociālo pakalpojumu departamenta direktors Aldis Dūdiņš.

Atšķirībā no pavasara, kad ārkārtējās situācijas dēļ nenotikušus pasākumus varēja pārcelt uz citu laiku, tagad šādas iespējas nav un ir jārunā par naudas atgriešanu skatītājiem. To šorīt “Rīta Panorāmā” atzina kultūras ministrs Nauris Puntulis.

LTV DOKUMENTĀLO FILMU PAR COVID-19 IESPĒJAMS NOSKATĪTIES ŠEIT!

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu