Reklāma

2018.gada marta horoskops Vēzim prognozē notikumiem piesātinātu periodu. Tu tā cerēji uz labāko, tāpēc baudi labvēlību mīlestību un darba jomā. Atbalsts gaidāms no Dzeltenā suņa, kas ne tikai aizsargās Vēzi no nedienām, bet arī dos vērtīgus panākumus panākumu sasniegšanai. Svarīgi neaizmirst, kas tev tiešām svarīgi, kas tev patiešām vilina. Martā Vēzim nav jādzīvo tikai mājai un ģimenei, jo arī par karjeru pienācis laiks nopietni aizdomāties.

Martā Vēzis var droši sākt savu biznesu, par ko viņš sen sapņojis. Iespējami mīlestības piedzīvojumi, spilgts iespaidu vilnis un vētraini emocionāli uzliesmojumi. Galvenais – nedzīvo pēc standartiem, atkāpies uz laiku no tā, kas kļuvis par pieradumu. Marta horoskops Vēzim iesaka mainīt ne tikai darbu, bet arī specialitāti. Īpaši, ja tu jūti sevī bagātu radošo potenciālu.

Pavasara sākumā Vēzim izdosies izrādīt savus talantus un personiskās īpašības. Panākumi nāks tieši no tās puses, no kurienes to tu satraukuma pilns gaidīji. Martā Vēzim nevajag cerēt uz likteni, bet pašam nenogurstoši strādāt. Starp citu, arī ar savu iekšējo pasauli. Bez riska neiztikt, taču tam jābūt labi apdomātam.

Vēzis ir jūtīgs un piesardzīgs, tāpēc daudzas problēmas martā viņam paies garām. Nešaubies par sevi, tiecies uz augšu, tad arī ar karjeru viss veidosies veiksmīgi. Tas īpaši attiecas uz sievieti Vēzi, kas izdarīs visu iespējamo, lai sasniegtu karjeras kāpumu. No tuviniekiem un tuviem draugiem gaidāma morāla un finanšu palīdzība. Taču lielākā daļa rūpju profesionālajā sfērā gulsies uz taviem pleciem, prognozē marta horoskops.

ReklāmaDažkārt Vēzim grūti piecelties no “iesēdētās vietas” un tiekties pēc jauniem horizontiem. Taču martā jākļūst enerģiskākam un jāuzņemas iniciatīva savās stingrajās rokās. Īpaši, ja tu esi jauns un spēka pilns. Mēneša vidū Vēzis viegli atrisinās problēmas ar apkārtējo cilvēku palīdzību. Pat mazpazīstami ļaudis priecāsies tev palīdzēt – nesavtīgi un no visas sirds.

Īstenojot dzīvē idejas un ieceres, tu varēsi sakārtot savu personisko dzīvi. Martā horoskops sola Vēzim, kas ir iemīlējies, veiksmīgu laulību. Ja tu sen satiecies ar izredzēto, tad nepieciešams nostiprināt savas attiecības ar laulību gredzeniem.

Marta horoskops Vēzim ir sagatavojis romantiskus randiņus un atzīšanās. Nebrīnies, ja izdzirdēsi aiz loga serenādi vai Raiņa dzeju. Izmisušie pielūdzēji gatavi uz visu, lai tikai iegūtu tavu labvēlību. Vientuļš Vēzis iepazīsies ar cilvēku, kas kļūs viņam par draugu un kaislīgu mīļāko vienlaicīgi.

Marta horoskops Vēzim iesaka nodoties mājokļa labiekārtošanai, remontam un sadzīves rūpēm. Ja tu sen plānojis pārcelšanos vai mitekļa pārplānošanu, tad kļūsti pats par interjera dizaineru. Galvenais – lai Vēzis pilnībā neieslīgtu mājās rūpēs, citādi darbs un finanšu stāvoklis paliks bez vajadzīgās uzmanības. Dabiski, ka tas viss izraisīs krīzes situāciju naudas lietās un konfliktus ar tuviniekiem.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu