Ilustratīvs attēls
Reklāma

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 13.jūnija plkst. 6.30 līdz 14.jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 41 izsaukumus – 17 uz ugunsgrēku dzēšanu un 17 uz glābšanas darbiem, bet septiņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Vakar plkst. 9.49 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Rēzekni, kur no daudzstāvu dzīvojamā mājā dzīvokļa loga nāca dūmi. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka daudzdzīvokļu mājās dzīvokļa virtuvē uz plīts pannā deg bez uzraudzības atstāts ēdiens 0,05m2 platībā.

No piedūmotā dzīvokļa ugunsdzēsēji glābēji izglāba vienu cilvēku, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Plkst. 10.07 ugunsgrēks likvidēts.

VUGD atgādina: ievērojiet piesardzību gatavojot vai sildot ēdienu! Neatstājiet ēdienu uz ieslēgtas plīts bez uzraudzības un uzstādiet mājokļos dūmu detektorus, kas ar spalgu skaņas signālu laikus pavēstīs par izveidojušos sadūmojumu.

Reklāma

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sadzīves mantas, sausā zāle, krūmāji, kases aparāts un galds.

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, ugunsdzēsēji glābēji palīdzēja gulbim, kuram mugurā bija ieķēries makšķerēšanas āķis, Liepājā un Daugavpilī atbrīvoja kaķus, kas bija iestrēguši zem automašīnas motora pārsega, Talsos kaķi nocēla no koka, bet Rīgā atbrīvoja putnu, kas bija iesprūdis ventilācijas šahtā.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu