Reklāma

Kā teicis kāds gudrais, mēs visi esam piedzimuši ar nevainību un mīlestību, pēc tam iemācījāmies neuzticēties un baidīties. Šķiet, pienācis laiks to aizmirst un atgriezties sākumā.

Katra aprunāšana, kritika, problēma vai grūtības liek mums nedaudz pazemināt pašvērtējumu. Mēs visi esam pakļauti tādām negatīvām situācijām, kas traucē pārliecībai par sevi.

Izvēlies vienu kārti un saņemt padomu maijam!

Pirmā kārts
Maijā ļoti noderēs, ja ņemsi kontroli pār notiekošo savās rokās un mainīsi to, kas tev vairs nekalpo, neienes tajā neko labu.

Reklāma

Padoms: nedomā par vēlmēm, vairāk uzmanības pievērs uzmanības mainīšanai, lai tiktu vaļā no tā, kas neļauj būt brīvam un laimīgam!

Otrā kārts
Maijs kļūs par lielisku mēnesi, kurš pildīs ar mīlestību un gādību. Tev arī vajadzēs ieklausīties savas sirds vēstījumos. Kad sakām “sirds”, domājam par viedumu, kas dzīvo katrā no mums. Tam var piekļūt, ka vien mīlēsi sevi pietiekami spēcīgi. Un tāpēc vispirms jāatbrīvojas no dusmām, skumjām, jābūt godīgam savās emocijās, un tad būsi laimīga un mierīga.

Tev kārts iesaka šo mēnesi ar piedošanu. Piedošana atvērs durvis līdzjūtībai pret tevi, taviem lēmumiem, dzīvesstāstu.

Trešā kārts
Pienācis laiks atstāt drāmu aiz muguras. Tev jāsaprot un jāapzinās, ka tikai tad, kad pieņemam stingru lēmumu atstāt pagātni aiz muguras, nākotne kļūst gaiša! Aizmirsti par visu slikto, kas bijis pagātnē, un dzīvo tagadnē.

Avots: Esotericblog

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu