Reklāma

Automašīnā nereti pavadām ļoti daudz laika. To rūpīgi izvēlamies, jo gaidām maksimālu komfortu no sava dzelzs rumaka. Kā uzskata psihologi, automašīnas krāsa un cilvēka raksturs ir cieši savstarpēji saistītas. Pēc auto krāsas vari uzzināt daudz jauna par sevi!

1. Melna. Tādu auto izvēlas garā spēcīgi ļaudis. Viņi ir pārliecināti par sevi, bet viņiem nepatīk izrādīties ar saviem nopelniem. Viņiem ir svarīga savu ambīciju īstenošana, viņi reti spēj pieņemt kompromisu.

2. Balta. Balta auto īpašniekiem patīk kārtība itin visā. Haoss viņiem nav pieņemams. Viņi ir piesardzīgi cilvēki, pieņemot svarīgus lēmumus, viņi pārdomā katru sīkumu, pirms spert izšķirīgo soli.

3. Zaļa. Mierīgi un līdzsvaroti cilvēki. Pie viņiem bieži vēršas pēc palīdzības, jo viņi nespēj atteikt nelaimē nonākušam cilvēkam. Dzīvē augstu vērtē harmoniju un dod priekšroku mierīgam dzīves ritējumam.

Reklāma

4. Zila. Auto krāsa un īpašnieka raksturs šajā gadījumā raksturojami kā “dzelzs miers”. Likt tādiem cilvēkiem zaudēt pašsavaldīšanos ir praktiski neiespējami. Jebkurā situācijā viņi domā skaidri un nepakļaujas ilūzijām un liekām emocijām.5. Sudraba. Tādu auto izvēlas individuālisti un izsmalcināta rakstura cilvēki. Viņi grib parādīt, ka ir īpaši un stāv augstāk par sabiedrības viedokli. Savos lēmumos tādi cilvēki nekad nebalstās uz citu viedokli. Pārliecinātība par savu taisnību un spītīgums ir viņiem ļoti raksturīgas īpašības.

6. Dzeltena. Labsirdīgi un sabiedriski cilvēki. Automašīnas krāsa un raksturs pilnībā sakrīt. Tādi cilvēki spēj ar savu parādīšanos vien radīt svētkus. Draugi viņus mīl, bez viņu līdzdalības nenotiek neviens pasākums.

7. Sarkana. Viņu aicinājums ir ātrums. Viņi ne sekundi nespēj nosēdēt mierīgi! Mūžīgās slāpes pēc kustības ir kopā ar tiem visu dzīvi. Ļoti emocionāli cilvēki, kas nespēj reaģēt mierīgi nevienā situācijā!

8. Pelēka. Vientuļais vilks – šāds apzīmējums lieliski piestāv cilvēkiem, kas izvēlas šādas krāsas auto. Klusums un vienatne viņus vienmēr iepriecina, viņi jūtas ērti savā pasaulē. Viņi savas domas un jūtas neatklāj kuram katram, un pat pret saviem tuviniekiem izturas visai piesardzīgi.

9. Bēša. Romantiķi parasti dod priekšroku bēšām automašīnām. Viņi meklē dzīvē aizsardzību un atbalstu. Cenšas atrast tīru un nesavtīgu mīlestību. Visbiežāk kļūst par ideāliem vecākiem.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu