Reklāma

“Rimšēvičs no Latvijas viedokļa tika nelikumīgi izsekots. Mums šeit Rīgā ir amerikāņu sakaru centrs – viens uz trijām Baltijas valstīm. Saskaņā ar amerikāņu likumdošanu viss ir kārtībā,” Eiropas Parlamenta deputāts Andrejs Mamikins (Saskaņa) apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs”, komentējot Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča aizturēšanu un to, kādi pierādījumi varētu būt viņa mājās un darba vietā notikušo kratīšanu cēlonis.

Mamikins uzsvēra, ka amerikāņi regulāri noklausās gan Rimšēviču, gan citus politiķus. “Viņš bija noklausīts, es esmu pārliecināts. Es zinu, ka noklausās visus politiķus, žurnālistus, visus pēc kārtas – ja vajag,” atklāja Mamikins.

Lai arī Mamikins atzina, ka oficiālas informācijas viņam pagaidām neesot, viņš ir pārliecināts, ka noklausīšanās laikā iegūtie pierādījumi tiks izmantoti kriminālprocesā pret Rimšēviču. “Mana versija ir, ka pēc tam amerikāņi sniegs tiesisku palīdzību, pamatojoties uz līgumu starp ASV un Latviju. Amerikāņi palīdzēs ar tiem pierādījumiem,” uzskata Mamikins.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu