Reklāma

Svinot Latvijas apaļo jubileju, jūnija beigās patriotiskā stafetes maratonpeldējumā “100 par 100” dosies 10 peldētāji, kuri aptuveni 36 stundās plāno pārpeldēt Rīgas jūras līci.

“Līdzigi kā Latvijas valsts dibinātāji, arī mēs esam līdzīgi domājošu cilvēku pulciņš, kurus vieno mīlestība par mūsu valsti. Daļai no mums peldēšana ir hobijs, daļai tā ir esoša vai kādreiz bijusi profesija. Latvijai 100. gadadienā vēlamies uzdāvināt vēl nebijušu, unikālu peldējumu, pārpeldot Rīgas jūras līci no Kolkas raga līdz Ainažiem. Peldējuma distance ir 104 kilometri taisnā līnijā, tādēļ arī mūsu peldējuma devīze ir “100 par 100”, ” saka Ingus Siliņš, viens no peldējuma organizatoriem un peldētājiem.

Aptuveni 36 stundu garajā peldējumā piedalīsies Deniss Čerkovskis, Liene Blumbeka, Olafs Smiltnieks, Gundars Lapše, Ieva Lapše, Arturs Hofmanis, Ingus Siliņš, Sandris Šika, Gustavs Zālītis un Sindija Siliņa. Peldējums notiks sadarbībā ar Latvijas Pludmales glābēju asociāciju un tā norise plānota no 25. līdz 30. jūnijam.

Peldētājus un atbalstošā personāla transportēšanu nodrošinās divas jahtas un gumijas laiva ar glābējiem. Plašāka informācija pieejama arī peldējuma Facebook lapā www.facebook.com/100par100/ .

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu