Reklāma

2018.gada marta horoskops Ūdensvīram sagatavojis ne mazums dāvanu. Daudzas no tām būs tik negaidītas, ka sirds sāks stiprāk dauzīties. Tā var būt gan jauna mīlestība, gan augstāks amats un labāks atalgojums. Martā Ūdensvīrs būs idejām bagāts un attīstīsies garīgi. Tikai iepriekš ir jāsaplāno visi svarīgie un mazie darbiņi.

Ūdensvīram, kas nodarbojas ar personisko biznesu, nedraud krīze un konflikti ar partneriem. Tu veiksmīgi ieguldīsi naudu precē vai biroja ēkas būvē. Martā nevajag zaudēt pārliecību par sevi un kļūt izlēmīgākam karjerā.

Ja Ūdensvīram ienāks prātā šaubīties un skatīties atpakaļ, viņu gaida vilšanās. Dažkārt vajag peldēt pa straumi, nevis ķepuroties cerību un ilūziju okeānā. Marta horoskops Ūdensvīram prognozē pretējā dzimuma uzmanību un perspektīvas iepazīšanās. Tu esi uzmanības centrā, bet tas nozīmē, ka jāpaslēpj kompleksi patālāk. Vairākiem Ūdensvīriem martā izdosies dabūt atvaļinājumu, tāpēc var organizēt ceļojumu uz siltajām zemēm. Pēc ziemas periods atvaļinājums nāks tikai par labu un vairos optimismu.

Personiskajā dzīvē Ūdensvīram gaidāmas spilgtas pārmaiņas. Iespējams romāns ar kolēģi, kuru apspriedīs visi apkārtējie. Galvenais, lai tava jaunā aizraušanās nekaitētu darbam. Koķetē, bet zini mēru, un kontrolē emocijas.

Reklāma

Citādi Ūdensvīrs Dzeltenā suņa gadā salauzīs ne tikai pielūdzēju sirdis, bet arī pats vilsies mīlestībā. Randiņus, atzīšanās un piedāvājumus – to visu Ūdensvīram sola marta horoskops.
Ja Ūdensvīrs pats noskaņosies uz pārmaiņām, tās norisināsies nesāpīgi un mierīgi.Pārāk impulsīvas personības var nokļūt kāzusa situācijās, tāpēc piesardzība personiskajā dzīvē nebūs lieka. Vientuļais Ūdensvīrs martā satiks “savu” cilvēku, kas būs garīgi tuvs. Tev ir svarīgas abpusējas simpātijas, kas noteikti izveidosies pavasara sākumā. Ar veselību Ūdensvīram īpašas problēmas nav paredzamas, bet iespējama saaukstēšanās, locītavu sāpes vai angīna. Tikai nenodarbojies ar pašārstēšanos, bet nekavējoties pieraksties pie ārsta speciālista.

Marta horoskops Ūdensvīram sola tāda cilvēka aizbildniecību, kas palīdzēs viņam visās grūtajās situācijās. Tas var būt ne tikai draugs vai tuvinieks, bet arī jauns cilvēks tavā dzīvē. Ūdensvīrs martā sajutīs savu nozīmīgumu, kas piešķirs spēku un enerģiju uz daudziem mēnešiem.

Finanšu plānā viss būs stabili, bez ekscesiem. Naudas ir tieši tik daudz, lai iegādātos pašu nepieciešamāko un vēlamāko. Marta horoskops neiesaka Ūdensvīram tērēt vairāk nekā ieplānots. Citādi izcelsies strīdi ar tuviem cilvēkiem, bet laulība irs pa “visām vīlēm”.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu