Reklāma

Pirms nedēļas noslepkavotā maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus bijusī draudzene Kristīne Lepnāne viņam zvanījusi vēl liktenīgajā rītā, bet vīrietis vairs nav atbildējis.

Kā vēsta “Privātā Dzīve”, Lepnāne draugu raksturo kā ļoti pašpārliecinātu, harismātisku cilvēku, uz kuru tuvinieki vienmēr varējuši paļauties. “Vienmēr par sevi pārliecināts, tādēļ – domāju, ka viņš neko tādu negaidīja…”

“Mārtiņš bija cilvēks, uz kuru vienmēr varēja paļauties, kuram varēja uzticēties un kuru vienmēr bija prieks satikt. Viņš bija ļoti harismātisks cilvēks. Vienmēr par sevi pārliecināts, tādēļ – domāju, ka viņš neko tādu negaidīja,” atklājusi Lepnāne, kura sāpīgi pārdzīvo viņa nāvi.

Lepnāne piedalījusies LNT realiātes šovā “Pelnrušķīte”, vada LTV1 raidījuma “Nākotnes parks” rubriku “LITE Style jaunumi”.

Reklāma

“Zinu, ka viņš vēlējās izveidot pats savu ģimeni. Taču vispirms viņš gribēja sakārtot savu dzīvi finansiāli tā, lai vēlāk varētu nodrošināt ģimeni. Žēl, ka karjeras dēļ viņa dzīve diemžēl apstājās. Tas sāp…” neslēpj Kristīne.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu