Reklāma

Ja Zivis pavasara sākumā nekautrēsies un nekompleksos, tad pašas spēs gūt panākumus visās dzīves sfērās. 2018.gada marta horoskops Zivīm ir sagatavojis ne mazums labu pārsteigumu, tāpēc vajag vienkārši iznākt no slēptuves un kļūt atvērtam un sabiedriskam.

Tikai negaidi, ka otrā pusīte tevi pati atradīs. Lai satiktu savu likteni, Zivīm būs kārtīgi jāpacenšas. No tavas iniciatīvas būs pilnībā atkarīga personiskās dzīves kvalitāte. Negarlaikojies, būvē nākotnes plānus un pats izrādi interesi pret cilvēku, kas tev patiesi patīk. Martā vairākas Zivis var piesaistīt sev daudz pielūdzēju, kuri kļūs ne tikai par uzticamiem draugiem, bet arī kaislīgajiem mīļākajiem. Mēneša beigās ir iespēja tik stipri iemīlēties, ka romāns var pāraugt nopietnās attiecībās jau vasarā.

Marta horoskops Zivīm iesaka biežāk uzturēties kompānijās, doties uz kafejnīcu un staigāt pa parku. Jo tava enerģētika un maģiskā pievilcība nepaliks nepamanītas. Darba ziņā Zivīm arī jāizrāda iniciatīva, nevis jāgaida, kamēr priekšnieks iecels augstā amatā runātīgo kolēģi. Centība un oriģinālas idejas – lūk, tavs trumpis mērķu sasniegšanā. Zivis martā var drosmīgi paust savu viedokli, jo tajā sāks ieklausīties pat pieredzējuši kolēģi.

Protams, centies runāt pēc būtības gan darba, gan mājas apstākļos. Ar tuviniekiem neizcelsies nekādi strīdi, ja Zivis sākotnēji atrisinās visas sadzīves un īpašuma problēmas. Ģimenes dzīvē Zivis var piedzīvot to, ka laulātais viņu krāpj. Lai gan arī tu pats neesi pretim “aiziet pa kreisi”, tas būs pēdējais piliens attiecībās. Ņem vērā, ja aizmirsīsi par uzticību, tad nav cerību uz stipru un harmonisku laulību.

ReklāmaDarbā Zivīm nekas nebūs tā, kā tām gribas. Te alga par mazu, te – priekšnieks cietpauris, te – darbu grafiks pārāk saspringts. Ja martā tavi nervi ir uz robežas, steidzami meklē citu darba vietu. Marta horoskops Zivīm iesaka likt akcentu uz interesantu, ne tikai peļņu nesošu darbu. Finanšu jomā viss veidojas labvēlīgi, bet šķērdēt naudu nevajag.

Pat tad, ja tu saņemsi prēmiju, atvaļinājuma naudu un bagātīgu mantojumu no vecvecmāmiņas. Personiskajā dzīvē marta vidū Zivīm var rasties kuriozas situācijas, kas izraisīs stresu un depresiju. Šajos momentos Zivīm ir jāabstrahējas un jāatrod iemīļota nodarbe. Tad gan noskaņojums uzlabosies, gan veselība kļūs stiprāka.

Starp citu par pašsajūtu martā var pateikt īsi – teicama, bet nestabila. Ja Zivis nolaidīgi attieksies pret savu veselību, tad nonāks slimnīcas gultā. Pavasarī plosās infekcijas slimības, tāpēc labāk veikt pretgripas poti, ja nav laika īstenot profilakses pasākumus. Marta horoskops Zivīm iesaka dzert augļu sulas, lietot uzturā dārzeņu sulas, bet galvenais – ievērot miega režīmu. Tad spēka un enerģijas pietiks gan darbam, gan mīlas lietām.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu