Reklāma

Skorpions ar nepacietību ir ilgojies pēc pavasara, tāpēc martu sagaidīs ar platu smaidu un optimisma devu. Cerības uz labāko noteikti attaisnosies, prognozē 2018.gada marta horoskops. Galvenais nelidināties mākoņos, bet skatīties uz dzīvi reālistiski. Tas īpaši attiecas uz sievieti Skorpionu.

Daiļā dzimuma pārstāves domās tikai par mīlestību un personiskās dzīves iekārtošanu. Tāpēc martā viņas var viegli palaist garām izredzes uz karjeras pieaugumu un finanšu peļņu. Dzeltenais suns iesaka pieaugt un kļūt saprātīgākam. Citādi Skorpions zaudēs ne tikai ticību saviem spēkiem, bet atgrūdīs no sevis patīkamus cilvēkus. Martā nenoslēdzies sevī, tad pasaule šķitīs krāsaina un labvēlīga. Jo mēs kā atbildi saņemam to, ko paši dodam. Horoskops iesaka Skorpionam saglabāt humoru un prieku pat tad, ja ārā ir nomācies laiks.

Marta horoskops Skorpionam sola vairāk mīlestības nekā vilšanos. Protams, daudz kas būs atkarīgs no tavas uzvedības, tāpēc šopavasar kļūsti romantiskāks un maigāks. Nav vēlams atgriezties pagātnē, vēl jo vairāk pie bijušā mīļotā. Skorpions piesaistīs savai dzīvei jaunu mīlestību tikai tad, kad atvadīsies no bijušām attiecībām. Martā tev pašam jāieprogrammē sevi uz tikšanos ar likteni. Skorpions piesaista sev citus kā magnēts, tāpēc bez mīļotā cilvēka nepaliksi.

Labs mēnesis, lai apmeklētu fitnesa zāli, dejošanu vai nodarbotos ar garīgajām praksēm. Ja ir talanti kulinārijā vai radošuma jomā, tad droši tos īsteno. Bagātā fantāzija un attīstītā intuīcija Skorpionam martā palīdzēs kļūt vēl gudrākam, pievilcīgākam un galvenais – mērķtiecīgākam. Tev ir lemts augt par galvas tiesu, kas jau dod izredzes uz grandioziem panākumiem.

ReklāmaMarta horoskops Skorpionam sola tikšanās ar cilvēkiem, ar kuriem varēs mierīgi un komfortabli sazināties. Starp citu, arī tevi nekad nav garlaicīgi. Skorpions ir avantūrists un optimists, kam piemīt humora izjūta un spilgts temperaments. Finanšu sfērā martā gaidāmas lielas pārmaiņas uz labo pusi. Visas idejas veiksmīgi īstenosies projektos, bet tie savukārt aizvedīs pie materiālās labklājības. Pat hobijs var kļūt peļņu nesošs, ja ķeras tam nopietni klāt un iegulda sākuma kapitālu. Svarīgi, lai Skorpionu nepārņemtu slinkums un apātija. Bet visas pārējās problēmas tev ir pa spēkam.

Marta horoskops Skorpionam ir sagatavojis pārsteigumus ģimenes dzīvē. Tevi gaida neaizmirstams ceļojums, kas palīdzēs uzzināt daudz jauna un pilnvērtīgi atpūsties. Ja atvaļinājums Skorpionam martā nav gaidāms, var arī brīvdienās lieliski pavadīt laiku. Dabā tu ne tikai izbaudīsi pavasarīgo gaisotni, bet arī uzpildīsies ar pozitīvo enerģiju. Dzeltenais suns martā mīlošiem pāriem iesaka padarīt attiecības likumīgas. Lai nostiprināti veselību, neviens vēl neko labāku nav izdomājis kā sportu, svaigu gaisu un ūdens procedūras.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu