Ilustrācija no soctīkliem
Reklāma

“Riktīgi labs humors ir atrodams Krievijas Aizsardzības ministrijas tviterī – tur mums ir atsaldētas sensācijas visām gaumēm. Cilvēki, kuri uzskata, ka zeme ir plakana un Levits patiesībā ir robots, kura runas spējas nodrošina Google Translate – jūs salīdzinājumā esat normāli. Jūsu uzskati salīdzinājumā ar Krievijas varas iestāžu pausto viedokli ir okej,” situāciju komentē šova “Stīvais Nemelo” vadītājs Maksims Trivaškevičs.
“Mana mīļākā pērle no šī tviterkonta ir šitais čalis – ģenerālis Kirilovs, vārda iniciāļi- Ī, Ā- tā kā ēzelis no Vinnija Pūka, lasa no lapiņas faktus, kurus kāds izfantazēja.

Reklāma

Būstiskākās atklāsmes: Ukraiņu zinātnieki radīja koronu, viņiem piepalīdzēja gruzīni, pie kuriem krievi iebruka 2008. gadā. Korona ir bioloģiskais ierocis, kas paredzēts Krievijas armijas spēku mazināšanai. Koronas izplatīšanai izmantoti ukraiņu putni, kukaiņi un sikspārņi.

Baciļus iznēsāt palīdzēja arī ukraiņu blusas un ērces, kurus ukraiņi eksportē veseliem konteineriem.

Turmpāk, ja redzat sienāzi, bēdziet, tas ir ukraiņu nāves rīks! Un finālā – ukraiņu zinātnieki ir izveidojuši bioloģisko ieroci, kas spēj inficēt konkrētas nacionalitātes pārstāvjus – tas ir, krievus!

Ja cilvēki kaut kam tādam tic, viņi ir pelnījuši, lai viņu valstī vairs nepārdod kokakolu.”
Kompānija patiešām nupat paziņojusi par iziešu no Krievijas tirgus – raidījums izrādījies pravietisks.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

VIDEO: Kādus “varoņdarbus” krievu karavīri veic Ukrainā?

Kremļa lakstīgalas Solovjova nedienas: slēgta pieeja vasarnīcām un “Youtube” kanāls

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu