Reklāma

Svari ir sentimentāli un jūtīgi, tāpēc uzreiz piesaista savai dzīvei labus cilvēkus. Viņus nebiedē eksperimenti un riskanti momenti, tāpēc 2018.gada marta horoskops Svariem dzīvē sola daudz ko negaidītu. Gudrie un piesardzīgie Svari, kas ir nedaudz aprēķinātāji, zina, kā gūt panākumus.

Dzeltenais suns martā palīdzēs viņiem gan personiskajā, gan darba sfērā. Svariem galvenais ir, lai nebūtu garlaicīgi un vienveidīgi. Viņi atbalsta visu jauno un neparasto, tāpēc pārmaiņas viņu nepavisam nebaida. Sagaidāms, ka mīlestības jomā marts būs piesātināts periods. Daudzi satiks “savu” cilvēku, kurā iemīlēsies līdz ausīm. Vientuļie Svari varēs uzzināt, kas ir īstas jūtas – patiesas un abpusējas. Svarīgi neapjukt starp kavalieriem, bet izvēlēties par dzīvesdraugu pašu uzticamāko. Kā saka, kas meklē, tas vienmēr atradīs. Tas ir teikts par enerģiskajiem un optimistiskajiem Svariem. Savu izdevību šāds cilvēks garām nepalaidīs, kā arī bez liekiem kompleksiem pats martā izveidos romantisku pazīšanos.Marta horoskops Svariem prognozē gan īslaicīgus romānus un flirtu, gan nopietnas attiecības. Lai gan Svari mēdz būt pārāk asi un bezprincipiāli saskarsmē ar pretējo dzimumu. Martā Svariem nenāktu par sliktu apmeklēt psihologu, lai identificētu nepieciešamās rakstura korekcijas. Ja arī turpmāk būsi nesamierināms un lepns, diez vai satiksi mīļoto cilvēku.

Reklāma

Emocionālā plānā marta horoskops Svariem iesaka būt atvērtākiem, it īpaši, ja jūti, ka esi iemīlējis izredzēto ar visu sirdi. Neslēp mīlestību aiz savas nepieejamības plīvura. Citādi tu ne tikai atgrūdīsi no sevis pienācīgu partneri, bet arī iedragāsi psihisko stāvokli. Starp citu, ar veselību Svariem viss nebūs gludi. Bet Dzeltenais suns palīdzēs tev atrast labu ārstu, lai novērstu nopietnas slimības un likvidētu depresiju. Tas īpaši attiecas uz sievietēm Svariem, kurām nepieciešams veikt izmeklēšanu pie ginekologa.

Finanšu sfērā Svariem viss būs atkarīgs no viņu neatlaidības un darba mīlestības. Tikai necenties nopelnīt miljonus, bet priecājies par to, ko saņemsi. Visā jāzina mēra sajūta un jāievēro disciplīna. Iespējami lieli tēriņi, kas saistīti ar sadzīves lietām, ģimeni un ārstēšanos.

Marta horoskops Svariem sagatavojis labas ziņas, kas attiecas uz darbu un jaunu profesiju. Tu nonāksi tādā notikumu virpulī, ka aizmirsīsi par skumjām un garlaicīgu. Attiecības ar kolēģiem būs saprotošas un auglīgas, bet sadzīves jautājumi atrisināsies ātrāk nekā domāji. Martā Svari mājoklī uzsāks remontu, iegādāsies celtniecības materiālus un izveidos interjeru pašu rokām. Veiksmīgs periods tiem, kas sen sapņoja ieviest mājdzīvnieku – kaķi vai suni.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu