Reklāma

Ko 2018. gada marta horoskops sola Strēlniekam? Daudz emociju, spilgtu iespaidu un neaizmirstamu tikšanos ar jauniem cilvēkiem. Daudzas vēlēšanās izpildīsies, it kā pavasara sākumā Strēlniekam būtu “pielipusi” zelta zivtiņa. Tiesa, pastrādāt nāksies daudz, taču tas būs tā vērts. Jo pienācīgu atalgojumu saņem tikai paši centīgākās un mērķtiecīgākās personības.

Martā Strēlniekam uzreiz jāizlemj, kas viņam ir galvenais, bet ko var uz laiku nolikt malā. Ja tu gribi strauji veidot karjeru, tad nepalaid garām pat mazākās iespējas uz panākumiem. Strēlnieks martā neievēros, ka nogurst līdz spēku izsīkumam. Jo priekšā ir tādi grandiozi plāni un ģeniālas idejas. Ja apņēmīgi soļosi uz sapni, sasniegsi pat vairāk nekā domāji. Dzeltenais suns tikai iesaka būt godīgam un taisnīgam, lai nesabojātu attiecības ar draugiem un kolēģiem.

Marta horoskops Strēlniekam paredz romantisku noskaņojumu un materiālu labklājību. Bet nemēģini to visu samaisīt vienā vīna glāzē. Ja gribi dabūt pienācīgu darbu, ceri uz saviem spēkiem, nevis veiksmi. Horoskops neatbalsta ciniskas un savtīgas personības, ņem vērā šo momentu. Martā Strēlniekam uzcītīgi jāstrādā ne tikai ražošanā vai personiskajā biznesā, bet arī pie savas iekšējās pasaules.Reklāma

Apkārt būs daudz skauģu un ienaidnieku, taču Strēlniekam ar viņiem palīdzēs tikt galā Dzeltenais suns. Pat mīlestības frontē tu būsi īstens uzvarētājs, kam pielūdzēju un labvēļu būs bez sava gala. Martā vientuļais Strēlnieks izveidos tādu pazīšanos, ka uzreiz nolems iestūrēt laulības ostā.

Tu nebaidies no sāncenšiem, jo esi neticami pārliecināts par savu valdzinājumu, dāsnumu un cēlsirdību. Ģimenes dzīvē Strēlniekam martā ne viss veidosies labvēlīgi, it īpaši, ja bieži izcelsies strīdi sadzīves un naudas dēļ. Bet – ja tu laulātajam pasniegsi dāvanas un izteiksi komplimentu, situāciju ātri uzlabosies.

Marta horoskops Strēlniekam iesaka nodarboties ar biznesu, jo tev ir uzņēmēja un komersanta ķēriens. Visi tavi plāni un projekti ātri īstenosies dzīvē, kas ļaus nostiprināt dzīves finanšu pusi. Visos Strēlnieka aizsākumos noteikti atradīsies tie, kas viņu atbalstīs un palīdzēs materiāli. Tikai par veselības stāvokli gan dažkārt ir jāpadomā. Citādi martā horoskops atnesīs nepatīkamus pārsteigumus. Iespējama ne tikai saaukstēšanās un gripa, bet bronhīts ar komplikācijām. Ja jūti, ka slimība tuvojas, steidzami vērsies slimnīcā. Marta brīvdienās vairāk laika pavadi ārā un neaizmirsti rīta vingrošanu.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu