Reklāma

Atslābinoties un vizualizējot cilvēks savam varenajam mentālajam datoram dod programmu radīt to, ko zīmējusi viņa iztēle.

Gribas labāku darbu? Jāatslābinās un jāiedomājas sevi šādā darbā. Gribas stingrāk stāvēt uz kājām, atrisināt finansiālu problēmu? Jāatslābinās un iztēlē jāuzbur vēlamais mērķis. Gribas novājēt, atmest smēķēšanu vai dzeršanu?

Atkal tas pats: jāatslābinās un jāiztēlojas sevi slaidu un bez kaitīgiem ieradumiem. Tā varētu turpināt un turpināt…

Roberts Stouns dod dažus vienkāršus padomus, kā panākt, lai relaksācijas un iztēles seansi iedarbotos ātrāk un labāk.

Reklāma

* Izpildiet šos seansus divas vai pat trīs reizes dienā.

* Izvēlieties klusu un mierīgu vietu, kur neviens netraucē.

* Veiciet dziļās relaksācijas seansu. Lai to pastiprinātu, skaitiet no pieci līdz vienam tik reižu, cik nepieciešams, un brīdi pa brīdim dziļi ieelpojiet un izelpojiet.

* Pirms sevi iztēlojas kā vēlamo mērķi sasniegušam, ieraugiet sevi tādu, kāds esat, – tas palīdzēs precīzāk noformulēt problēmu.

* Kad iztēlojaties sevi tādu, kāds gribat būt, izgaismojiet šo attēlu tā, it kā jūs ieslēgtu reostatu, – tas tēlu uzlādēs ar enerģiju.

* Relaksācijas un iztēles seansu beidzot, pasakiet sev, ka jutīsities mundrs. Pēc tam kad būsit atvēris acis, apzinieties, ka patiešām jūtaties lieliski, ka esat uz ceļa, kas ved pretī mērķim.
Protams, katram cilvēkam ir ne viena vien, bet daudzas vēlēšanās. Tāpēc, pirms sāk vingrinājumus, jāizlemj, kura ir primārā, un jāstrādā ar to.

Brīnumu pilsētas atslēga
Ja viss iepriekš mācītais – ķermeņa relaksācija, garīgā relaksācija, domformu veidošana, durvju un neredzamās pasaules vizualizācija, regulējamā iztēle, spožās baltās gaismas vizualizācija, apziņas apvāršņu paplašināšana un iepriekšējie rīcības plāni – ir apgūts un izdodas, pienācis brīdis saņemt Brīnumu pilsētas atslēgu.

Vispirms rūpīgi izstudējiet rīcības plānu, tad ērti iekārtojieties krēslā un mēģiniet aptvert, cik grandiozs būs šis nākamais solis.

Rīcības plāns
1. Veiciet relaksāciju.

2. Noregulējiet iztēli.

3. Domās atveriet spožās baltās gaismas apņemtās durvis.

4. Iztēlojieties, ka ieejat pa tām. Pirmais, kas atklājas skatienam, ir pasakains rožu dārzs. Pievērsiet uzmanību, cik daudzkrāsaini ir ziedi. Pieejiet pie kāda rožu krūma un apskatiet ziedu. Uz tā ziedlapiņas saulstaros mirdz ūdens lāse, kas te aizķērusies pēc nesenā lietus. Aplūkojiet to. Vai redzat, kā tā mirdz visās varavīksnes krāsās? Lūk, arī viss – jūs esat saņēmis Brīnumu pilsētas atslēgu.

Tālāk Stouns uzņemas gida pienākumus un iepazīstina ar Brīnumu pilsētu.

5. Vispirms – Visuma banka. Jūs tuvojaties ēkai ar augstu kupolu. Pievērsiet uzmanību, cik varenas kolonnas ir pie ieejas. Jūs kāpjat augšā pa marmora kāpnēm un ieejat iekšā. Iekšpuse ir līdzīga citām bankām: galdi ar veidlapām, klerki un kasieri aiz lodziņiem gatavi jūs tūlīt pat apkalpot. Šajā bankā jums par savu rēķinu nav jāuztraucas, tas nemitīgi aug. Viss, ko jūs lūdzat, jums patiešām ir vajadzīgs. Šeit nepieņem alkatības čekus, taču ātri reaģē uz patiesas vajadzības čekiem. Dažreiz šeit izmaksā skaidrā naudā, kas materializējas materiālajā pasaulē, dažreiz notiek kaut kas cits, bet jūsu materiālās pasaules vajadzība tiek apmierināta. Kad banka apskatīta, varat doties tālāk.

6. Pavisam netālu – cita skaista ēka. Tās priekšā ir dīķis, kur zied lotoss. Tas ir Mūžīgās dzīves kūrorts. Tagad jūs te varat nākt, kad vien vēlaties, jo zināt, kā tas darāms. Ieejiet hallē. Vai redzat, cik tajā daudz augu un ziedu? Jau halles apmeklējums vien uzlabo veselību. Vai redzat, kā grīda, sienas un griesti izstaro gaismu? Tā ir dzīvības enerģija. Pietiek iekāpt vienā no džakuzi, un jutīsieties jaunāks. Pa labi ir vingrošanas zāle, pa kreisi – masāžas kabineti. Ja jums ir nopietnākas problēmas ar veselību, nostājieties tā spoguļa priekšā. Sakārtojiet savu attēlu spogulī, tādējādi veicinot arī sevis sakārtošanu materiālajā pasaulē.

7. Nākamā ēka ar augsto smaili ir Visuma gudrības templis. Pirms tajā ieiet, apstājieties uz brīdi un pasakiet paldies Radītājam par visu, ko viņš jums devis. Tas noteikti nāks par labu jūsu dvēselei. Iekšpusē pievērsiet uzmanību tam, kā viss spīd un laistās, cik dziļš un svinīgs ir klusums. Viena šīs bezgalīgās telpas puse (pa labi no jums) pilnībā atdota laboratorijai. Tā aprīkota ar visu iespējamo, kas kādreiz bijis, ir un būs. Jums ir atslēga, un jūs varēsit to izmantot. Pa kreisi ir soli. Apsēdieties, meditējiet, un atbilde atnāks.

8. Brīnumu pilsētā ir arī citas ēkas, un pamazām, nesteidzoties jūs tās atklāsiet pats. Atpakaļceļā neaizmirstiet atstāt atslēgu rozes ziedā.

9. Pie durvīm domās pasakiet: “Mana apziņa ir vienota ar Visuma apziņu. Jo tālāk uz priekšu es virzos, jo spēcīgāk manī virmo varenās Visuma enerģijas dzīvības strāvas.”

10. Atstājot durvis atvērtas, izejiet laukā. Atveriet acis ar vārdiem: “Esmu pamodies!”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu