Reklāma

Aizvadītās nedēļas nogalē Jūrmalā – netālu no Dzintaru koncertzāles – notika smaga avārija, kurā, kā izrādījās cieta četri vienas ģimenes locekļi, divi no viņiem gāja bojā, vēstīja raidījums “Degpunktā”.

Ģimene sestdienas vakarā kopīgi devās uz Dzintaru koncertzāli, lai apmeklētu priekšnesumu, kurā uzstājās viņu mazdēls. Zēna radinieki, izkāpjot no vilciena, šķērsoja Meža prospekta un Skujienes ielas krustojumu, lai nokļūtu ielas otrā pusē. Pāris mirkļus vēlāk brauktuves vidū notika smaga sadursme, un visus četrus ģimenes locekļus nebija pamanījis kāds ”Toyota” vadītājs.

Šodien ģimenes radinieks Andrejs Staķis sociālajā tīklā Facebook lūdz sabiedrības palīdzību jebkādas informācijas sniegšanā par traģēdiju.

“Mīļie draugi, paziņas! Pirms trīs dienām, 29.decembrī Jūrmalā, Dzintaros uz ielas notika traģisks ceļu satiksmes negadījums – tika notriekti četri manas ģimenes locekļi. Precīzāka negadījuma vieta – Jūrmalā, Meža prospekta un Skujienes ielas krustojumā, netālu no pagrieziena uz Dzintaru koncertzāli.

Reklāma

Ja kāds šajā datumā ap 17:30 brauca vai gāja šajā ceļa posmā, ir ko redzējis, braucis ar ieslēgtu videoreģistratoru, ir nofilmējis ar tālruni, vai arī zināma jebkāda cita informācija – LŪDZU dodiet man ziņu. Katra redzētā notikuma detaļa ir būtiska. Zvanīt 29275710 vai e-pasts andrejs.stakis@gmail.com. Paldies”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu