Reklāma

Būtībā tā ne ar ko neatšķiras no tām bankām, kurās esam bijuši. Ja nu vienīgi ar to, ka tajā nekad nav rindu, ka visam un visiem neseko modrā telekameras acs un tai ir nenoteikts darba laiks, jo tā to nolēmis neredzamās pasaules Augstākais saprāts. Bankas administrators par katra klienta ierašanos zina jau laikus, un viss ir sagatavots. Tomēr ir kāds noteikums, kuru Banka ievēro striktāk par striktu: tā nekad nepalīdzēs cilvēkam, kurš ieradies nevis patiesas nepieciešamības, bet alkatības vadīts.

Cilvēkam var būt dažādas vajadzības, un tām nepavisam nav jābūt, kā saka, dzīvības un nāves jautājumam. Tās var būt pavisam ikdienišķas, piemēram, atgādinājumi par nenomaksātiem rēķiniem. Tikai jāaizpilda čeks, un – nauda materializēsies.

Čeku var aizpildīt, ja nepieciešams samaksāt par studijām. Banka atbalsta cilvēku tieksmi pēc zinībām. Nauda materializēsies.

Bankai var lūgt ceļanaudu, lai aizbrauktu pie tuviem un mīļiem cilvēkiem, un Banka noteikti palīdzēs, jo cilvēku attiecības un saskarsme, ja tās ir pozitīvas, tai ir tuvas un saprotamas. Nauda materializēsies.
Ir vajadzīgs jauns jaudīgāks dators, jo līdzšinējais darbam kļuvis par gausu; ir vajadzīga kāda cita tik tiešām vajadzīga lieta – Banka palīdzēs, un nauda materializēsies.

Reklāma

Taču tad, ja kādam, kuram lielākā aizraušanās ir azartspēles, ienāks prātā lūgt naudu Lasvegasai (te jāatgādina, ka Roberts Stouns ir amerikānis), ja kāds gribēs kaut ko labāku, skaistāku un dārgāku nekā draugam vai kaimiņam, var izrādīties, ka, ierodoties Brīnumu pilsētā, Visuma banka pēkšņi ir… slēgta. Kā tad tā? Tai taču vienmēr jābūt atvērtai! Tā nav, un Stouns to neapgalvo. Darba laiks ir nenoteikts. Tā kā šīs vajadzības nav vitāli nepieciešamas, Banku tās neinteresē. Piedodiet, tā ir slēgta!

Pret pašu Lasvegasu vai citām azartspēļu vietām kā tādām Visuma bankai nav konkrētu iebildumu. Kā raksta Stouns, savā garajā praksē viņš ir pamanījis, ka dažu labu reizi Visuma banka šīs vietas izmanto par savu filiāli.

Kas jādara lai Visuma banka apmierinātu jūsu vajadzību? Protams, jāseko Rīcības plānam. Bet, pirms to dara, daži padomi.

Aizpildot Visuma bankas čeku, tajā jāieraksta nevis nepieciešamā summa, bet gan konkrētā vajadzība. Piemēram: “Man nepieciešams apmaksāt rēķinus”, “Man nepieciešams paplašināt uzņēmuma telpas”, “Man nepieciešams apmaksāt studijas augstskolā”, “Man nepieciešams lielāks dzīvoklis” utt.

Rīcībasplāns čeka iesniegšanai Visuma bankā
1. Veiciet relaksāciju.

2. Noregulējiet iztēli.

3. Atveriet spožās, baltās gaismas apņemtās durvis un ieejiet Brīnumu pilsētā.

4. Dodieties uz dārzu un no rožlapiņas paņemiet savu visās varavīksnes krāsās zaigojošo ūdens lāses atslēdziņu.

5. Ejiet uz Visuma banku.

6. Pie ieejas apstājieties un nedaudz padomājiet par bezgalīgajām Visuma bagātībām.

7. Uzkāpuši pa akmens kāpnēm, atveriet durvis un ieejiet Bankā.

8. Dodieties pie galdiņa un aizpildiet čeku, ierakstot tajā savu vajadzību.

9. Ejiet pie lodziņa un atdodiet čeku smaidošajai kasierei.

10. Atgriezieties dārzā un nolieciet atslēdziņu uz kādas rožlapiņas.

11. Izejot pa durvīm, domās sakiet: “Mana apziņa ir vienota ar Visuma apziņu. Jo tālāk es virzos uz priekšu, jo spēcīgāk manī virmo varenās Visuma dzīvības enerģijas strāvas.” Durvis atstājiet atvērtas.

12. Atveriet acis. Vizualizējiet, ka jūsu vajadzība jau tiek apmierināta, un esiet pārliecināts, ka tā arī tiks apmierināta.

Un necentieties uzminēt, no kuras puses palīdzība atnāks. Arī feju un eņģeļu ceļi ir neizdibināmi.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu