Reklāma

Tuvojas 2017. gada 7. augusta Mēness aptumsums! Uzzini, kā šovakar pareizi iztēloties vēlēšanos, lai tā noteikti piepildītos. Īpaši tas attiecas uz Skorpioniem, Lauvām, Vēršiem un Ūdensvīriem. Var pārdzīvot par dažādo aptumsumu ietekmi, bet labāk šo spēcīgo enerģiju izmantot savā labā.

Šovakar esot gaidāms enerģētiski ļoti spēcīgs aptumsums. Astrologi apgalvo, ka daudziem tas var iezīmēt jaunu liktens ciklu. Tieši šajā dienā var ieprogrammēt sevi veiksmei un labklājībai.

7. augustā norisināsies jau otrais Mēness aptumsums 2017. gadā. Zemes ēna aizsegs pilnmēness dienvidu ceturtdaļu, savukārt apgaismotā daļa pie ēnas robežas kļūs sārta. Tas ilgs aptuveni divas stundas, bet vislabāk aptumsums būs redzams 21:20.

Daudzi zina, ka Mēness aptumsuma laikā piepildās iedomātas vēlēšanās, jo šis laiks ir sevišķi spēcīgs. Šai periodā arī var atbrīvoties no slimībām, kaitīgiem ieradumiem, kompleksiem, ļaunas acs un lāsta, attīrīt savu enerģētiku.

Reklāma

Tieši šajā dienā vēlams izpeldēties kādā ūdenskrātuvē vai vienkārši dušā un iztēloties, kā ūdens noskalo visu slikto un nevajadzīgo. Svēta vieta tukša nepaliek, tāpēc noteikti palūdz pretī kaut ko vajadzīgu!

Kā pareizi iedomāties vēlēšanos

Lai aptumsumam būtu pozitīva ietekme uz dzīvi un viss iedomātais tiešām īstenotos, pamēģini likt lietā īpašu vēlmju piepildīšanās tehniku, kas balstīta meditācijā un lūgšanās.

Astrologi iesaka ieiet dušā, lai sagatavotos 20 minūšu meditācijai – 10 minūtes pirms aptumsuma sākuma un 10 minūes pēc tā. Šajā laikā vari iztēloties spilgtu vēlamā attēlu vai vienkārši lūgt palīdzību Augstākajiem spēkiem. Vari skaitīt Tēvreizi un lūgt palīdzību iecerētā īstenošanai.

Vēlams ar sirdi sajust to, ko gribi panākt. Un tad atlaist to. Nav tavā ziņā, kā tas piepildīsies.

Tāpat ļoti svarīgi nepieļaut negatīvas domas vai šaubas. Noderīgi pirms aptumsuma vairākas reizes patrenēties, skaidri iztēloties meditācijas objektu.

Ja tu neproti meditēt vai kāda iemesla dēļ nav laika vai piemērotas vietas meditācijai, vari vienkārši pie sevis atkārtot vārdus, kas izteiktu tavu vēlēšanos: “Esmu skaists/, bagāts/a, mīlēts/a, laimīgs/a! Esmu veiksmīgs/a un baudu apkārtējo cieņu! Nauda pati meklē ceļu uz manu maciņu!”

Var rīkoties arī tā: skatīties uz attēlu vai fotogrāfiju, kur attēlots tavs sapnis. Skaties uz skaistu māju, saderīgu pāri, pāršķirsti auto žurnālu un izvēlies sev jaunu mašīnu vai sieviešu žurnālā atrodi savu ideālo tēlu, apģērbus no reklāmas, dzīvesstilu…

Šis aptumsums īpaši ietekmēs šo zodiaka zīmju pārstāvjus: Ūdensvīrus (īpaši dzimušus no 3. līdz 5. februārim), Skorpionus (īpaši dzimušus no 7. līdz 9. novembrim), Lauvas (īpaši dzimušus no 7. līdz 9. augustam) un Vēršus (īpaši dzimušus no 5. līdz 7. maijam).

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu