Reklāma

Augustā kosmiskie objekti veido tā dēvēto Aptumsumu koridoru. Pēc astrologu un ezoteriķu domām šo laiku pilda kā harmonizējošas, tā graujošas enerģētiskas plūsmas. Tāpēc jāspēj aizsargāt savu enerģētiku un virzīt debesu spīdekļu aktivitātes tā, lai no tām iegūtu, nevis zaudētu.

Aptumsums ir spilgts astronomisks notikums, kuru pavada enerģētiska spriedze, kas burtiski jūtama gaisā. Augusts iezīmējās ar diviem – Mēness un Saules aptumsumiem. Mēness aptumsums jau garām, bet Saules aptumsums gaidāms 21. augustā Lauvas zīmē.

Lauva ir radošas darbības, varas un patmīlības simbols. Šajā ugunīgajā zīmē dzimušos cilvēkus pavadīs samērā dedzinoša enerģētika.
Pasaules arēnā aptumsums var ietekmēt sabiedrības noskaņojumu: parādīsies tieksme pēc visa jaunā, neapmierinātība ar esošo kārtību, iespējama lokālu konfliktu saasināšanās.

Mēneša beigās būs daudz zīmīgu notikumu. Daudz kas būs atkarīgs no personības īpašībām un zodiakālajiem aspektiem. Jābūt gatavam ieņemt līderpozīciju un nepiekāpīgi reaģēt uz apkārt notiekošo.

Reklāma

Nākamajā lapā lasi par pareizu enerģijas sadalījumu!

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu