Reklāma

Gadās, ka mājoklī, šķiet, visas lietas atrodas tām paredzētajās vietās. Bet tā ne vienmēr ir māja, ko var nosaukt par mājīgu. Un lieta ir tāda, ka interjers izraudzīts bez izjūtas.

Ar mēbelēm un dekoriem veidojas harmonisks ansamblis, kas ietekmē atmosfēras radīšanu. Tā var būt pievilcīga, bet var atgrūst cilvēkus šajā mājā.

Piedāvājam iepazīties ar testu. Izvēlies to interjera priekšmetu, ko tu būtu nopircis, ja ieraudzītu veikalā.

1. attēls

Reklāma

Tavu māju var saukt par “mājīgu ligzdu”. Šis ieguvums simbolizē to, kas tev ir ļoti svarīgs, kāda ir sajūta dzīvoklī. Tev vajadzīga jauka lampa, lai pavadītu vakaru ar tējas krūzi vai grāmatu. Jūs dodat priekšroku istabas atmosfērai, bet tā ir mājīguma pazīme.

2. attēls

Tu iekārto mājokli tā, lai katrs priekšmets ideāli iederētos interjerā. Ar gleznu palīdzību var piešķirt nepieciešamos akcentus harmonijai. Šīs lietas stāsta par to, ka mājokļa saimniekam ir laba gaume. Viņa vēlme izrotāt māju ar mākslas priekšmetiem var liecināt par bagātu iekšējo pasauli.

3. attēls

Tu esi praktiska personība, kurai ir svarīgi, lai mājā būtu mēbeles. Dekora priekšmeti tevi īpaši neuztrauc. Apkārtējie uzskata, ka tavu māju var nosaukt par mājīgu, neskatoties uz mazo lietu trūkumu.

4. attēls

Tu dari visu, lai dzīvotu aristokrātiskā atmosfērā. Tava istaba, visticamāk, ir “karaliska”. Tas ir ļoti skaisti, bet ne visiem patīk tāds stils.

5. attēls

Tev izdodas radīt komfortablu atmosfēru savā mājā. Te var atpūsties un atslābināties. Tavā mājoklī ir dažas vietas, kur var arī vienatnē. Pie tevis bieži ciemojas radinieki un draugi. Viņiem patīk nākt pie tevis.

6. attēls

Tu rūpējies par to, lai īstenotu savas vēlmes un arī ciemiņiem būtu omulīgi. Tu varētu strādāt par dizaineri. Padomā par to, jo tev piemīt laba gaume. Katrai lietai tu proti izvēlēties vietu, kas tai ideāli der. Tava māja ir mājīga. Padomā par to, cik tev ir mājīgi. Ja kaut ko var uzlabot – uz priekšu, rīkojies! Ir svarīgi, lai tie, kas dzīvo kopā ar tevi, gribētu atgriezties mājā, kur viņus ieskauj komforts.

LASI ARĪ ŠOS TESTUS!

UZZINI KAUT KO JAUNU PAR SAVU RAKSTURU!

TESTS “RUDENS ZIEDI”

IZVĒLIES KAĶA ATTĒLU UN UZZINI, KAD TU RĪKOJIES IZLĒMĪGI!

TESTS. CIK ĻOTI TEV VAJADZĪGA ATPŪTA?

KĀ TEVI IESPĒJAMS RAKSTUROT VIENĀ VĀRDĀ?

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu