Reklāma

Kad četrus gadus garais darbs bija galā un visa savāktā informācija izanalizēta un apkopota, pasniedzējam no Vācijas doktoram Ekhardam Zanderam vairs nebija ne mazāko šaubu: slavenā brāļu Grimmu pasaku varone Sniegbaltīte nav nekāds izdomājums, bet reāla persona – XVI gadsimta vācu skaistule grāfiene Margarēta fon Valdeka no Bādvidungenes…

Taču atšķirībā no pasakas, kurā Sniegbaltītes dzīve ritēja jautri un laimīgi, Margarēta, lai izjauktu viņas precības ar karali, tika nogalināta.

Ja var ticēt doktora Zandera versijai, skaistules liktenis bijis patiesi traģisks. Tāpat kā pasakā Sniegbaltītei, arī Margarētai bijusi ļauna pamāte, kura gan, jāteic, pēc pameitas nāves nav tīkojusi, taču arī nekādu dižo mīlestību pret meiteni nav jutusi.

Jaunā grāfiene bija neprātīgi iemīlējusies Spānijas karalī Filipā II, un tas arī bija galvenais iemesls, kāpēc jaunavu noindēja. Augstākās aprindas uzskatīja, ka šai saiknei var būt nelabojamas starptautiskās politiskās sekas. Pēc doktora Zandera atzinuma, slepkavības iniciatīva pieder Spānijas slepenpolicijai.

Reklāma

Nākamajā lapā lasi, kas tad bija rūķīši!

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu