Reklāma

Mūsdienās, kad uzacis kļuvušas par nozīmīgu elementu jebkuras modernas sievietes sejā, ir svarīgi atcerēties, ka tieši uzacis nosaka sejas izteiksmi. Un šoreiz runa nav par modi.

Tieši no uzacu formas un stāvokļa atkarīgs, vai jums ir izskatīgs vai pārsteigts, gudrs vai izklaidīgs izskats.

No uzacu formas pat atkarīgs tas, cik gadu vecāks vai jaunāks jūs varat izskatīties! Un pat tad, ja jūsu uzacis vairs nav sākotnēji dabīgajā formā, uzacu forma vienalga var daudz pastāstīt par jūsu individualitāti un raksturu. Un pat par to, kā cilvēks jūtas mīlas attiecībās!

1. Taisnas uzacis

Reklāma

Nav nekādas nozīmes, kādos apstākļos jūs dzīvojat. Jūs protat risināt visas problēmas ātri un stingri. Jūs esat cilvēks, kam uzticēties.

Jums ir lielas organizatoriskas spējas, jūs nepiespiesti un viegli varat darīt vairākas lietas vienlaicīgi un veikt tās ar vienlīdzīgiem panākumiem. Tas attiecas gan uz mājasdarbiem, gan darbu.

Profesionālajā dzīvē jūs parasti esat veiksmīgāks nekā jūsu kolēģi.

Mīlestībā jūs esat kaislīgs un apņēmīgs. Jūs vienmēr esat kopā ar to cilvēku, ar kuru vēlaties būt. Mīlestība “pēc aprēķina” nav domāta jums!

2. Uzacis “ar lūzumiem”

Visu, ko jūs darāt dzīvē, jūs vienmēr darāt labi. Jūs visu darāt līdz galam, nekad neatstājat neko nepabeigtu un pusdarītu.
Jūsu kredo: “Vienmēr iet uz priekšu.”

Jūs esat ļoti vērīgs, radošs un pašpārliecināts cilvēks; tās ir tās īpašības, kas vislabāk raksturo jūs gan privātajā, gan profesionālajā dzīvē.

Jums ir lieliska gaumes un skaistuma izjūta. Jūs varētu būt (vai jau esat) labs mākslinieks, dizainers, modes radītājs vai stilists.

Mīlestībā jums nav līdzīgo, jūs esat radošs un neprognozējams. Cilvēks, kas atrodas blakus jums, ir vienkārši laimīgs. Viņam nekad nav garlaicīgi.

3. Uzacis “mājiņa”

Jūs esat smalka un jūtīga dvēsele. Bet jūs esat arī ļoti komunikabls un sabiedrisks, un jums nav grūti iegūt jaunus draugus un būt uzņēmuma dvēselei.

Jums ir ļoti atsaucīgs raksturs, tāpēc jūs bieži personīgi uztverat citu cilvēku problēmas un vienmēr esat gatavi sniegt viņiem palīdzību. Cilvēkus piesaista jūsu iedzimtā pievilcība, ko jūs pat neapzināties. Jūs esat nelabojams romantiķis.

No mīlestības jūs vienmēr gaidāt kaut ko pasakainu un neparastu. Un jāsaka, ka visbiežāk to iegūstat. Jūsu attiecības vienmēr ir pilnas ar maigumu un romantismu.

Vienīgais nosacījums, kas jums vajadzīgs pilnīgai laimei, ir tas, lai jūsu dzīvesbiedrs patiesi novērtētu jūsu smalko un ievainojamo dvēseli.

4. Uzacis “bultas”

Jūs esat liels individuālists. Jums nav interesanti pierādīt savu pārākumu, jūs labi zināt savu cenu. Tāpēc jūs netērējat laiku tukšām sarunām un nejaušiem paziņām.

Jūs labi redzat savu mērķi un dodaties uz to. Vienīgais cilvēks, kas jūs patiešām interesē, esat jūs pats.

Dažreiz tas rada sarežģījumus. Jūsu neatkarība bieži jaucas ar agresivitāti un augstprātību, lai gan patiesībā jūs tiecaties būt labāks.

Mīlas attiecībās jūs esat tikpat egoistisks kā dzīvē. Jūs vienmēr vēlaties tikai labāko. Jūsu vēlme sasniegt šo mērķi nav šķērslis. Jūsu dzīvesbiedram jābūt ideālam un pilnīgi sajūsmā par jums. Bet bieži vien jūs aizmirstat vai pat nedomājat par to, ko parasti no jums gaida.

5. Uzacis “loks”

Jūs esat atbildīgs, nopietns un cēlsirdīgs cilvēks. Jūs arī raksturo asa taisnīguma sajūta un vēlme “apkampt” visu pasauli.

Jūs cenšaties dzīvot tā, lai neradītu problēmas apkārtējiem un izvairītos no nepatīkamām situācijām.

Jūs esat ļoti pacietīgs, un jums vienmēr izdodas labi organizēt dzīvi. Jūs ļoti ciena gan jūsu draugi un ģimene, gan kolēģi.

Jūsu mīlas attiecības, iespējams, ir ideāls, ko vērts atdarināt. Jūs protat novērtēt un sargāt, kas jums ir. Jūs neprasāt no sava partnera neiespējamo. Un tas palīdz jums būt laimīgam.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu