Reklāma

Kopš video filtri kļuvuši par ierastu lietu tālruņos un klēpjdatoros, daudzi izmanto iespēju atveidot sevi kā amizmantus dzīvnieciņus – no “Snapchat” slavenā suņu filtra līdz arvien jaunākiem izdomājumiem neviena selfiju sesija nav pilnīga bez šī rīka izmantošanas.

Kaķi šai ziņā ir gluži vai sinonīms internetam, un attālinātā darba režīmā “Zoom” konferences ieņēmušas stabilu vietu mūsu dzīvē, nav brīnums, ka arī “zūmā” pieejams kaķīšu filtrs.

Vienīgi jāatceras to izslēgt formālās sarunās, citādi vari parādīties nopietnā saietā ne gluži sev līdzīgā izskatā. Tā par interneta varoni dažās minūtēs kļuvis kāds Teksasas jurists Rods Pontons, kurš darbojās kā apgabala advokāts, vēsta “The New York Times”.

Pieslēdzies video konferencei, Pontons visus pārsteidza ar kaķa seju. Jurista seju aizsedza amizants kaķēns, kura lielās acis pārlūkoja ekrānu, bet purniņš kustējās saskaņā ar viņa teikto.

Reklāma

“Vai dzirdat mani, tiesnesi?” jautāja “kaķis” Pontons. Viņa kolēģiem juristiem izdevās saglabāt nopietnību un painformēt par kļūmi.

“Pontona kungs, mūsuprāt, jums ieslēgts kāds filtrs,”sacīja tiesnesis Rojs Fērgusons.

Pontons tomēr nebija filtru pats uzlicis un arī nezināja, kā to atslēgt bez asistenta palīdzības.

Cenšoties ķibeli atrisināt, Pontons pateica vārdus, kas nu jau kļuvuši slaveni visā pasaulē: “Esmu šeit. Es neesmu kaķis.”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu