Reklāma

Jaungada dāvanu iegādei radiniekiem un draugiem paliek arvien mazāk laika. Taču pirmsvētku steigā nav jāaizmirst, ka neviens nevēlas saņemt dīvainus vai nevajadzīgus priekšmetus. Šie, protams, ir individuāli katram, bet astrologi, kuri zina katras zodiaka zīmes pārstāvju gaumi, ir atklājuši noslēpumus, ko nekādā gadījumā nedrīkst dāvināt noteiktās zīmēs dzimušajiem.

Auns

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji diez vai aizraujas ar ēst gatavošanu, jo viņiem tam pietrūkst pacietības. Tāpēc dāvana virtuves piederumu vai sadzīves tehnikas veidolā viņus noteikti neiepriecinās. Ja vien viņi paši nelūdz maizes krāsni vai jaunu pannu.

Vērsis

Reklāma

Kaut ko paštaisītu Vērsim var uzdāvināt tikai tad, ja esat profesionāls amatnieks. Tā ir diezgan liela lieta, ko Vērsis gandrīz noteikti uztvers kritiski. Šīs zīmes pārstāvji izceļas ar labu gaumi un dod priekšroku dārgām, kvalitatīvām dāvanām.

Dvīņi

Nedāviniet Dvīņiem neko, kas prasa no viņiem ilglaicīgas saistības, piemēram, telpu kopšanas palīglīdzekļus, dienasgrāmatu vai bilžu mīklas. Viņiem visu vajag šeit un tagad.

Vēzis

Šī zvaigznāja iespaidā dzimušajiem ir ļoti svarīgi saņemt personisku uzmanību, tāpēc viņi diez ko nepriecāsies par banknoti aploksnē vai dāvanu karti. Turklāt viņiem būs jāatbild ar tādu pat summu, kas viņiem sagādās diskomfortu.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

KURAS HOROSKOPA ZĪMES BŪS VEIKSMĪGAS 2021. GADĀ?

NAUDAS HOROSKOPS 2021. GADAM

Lauva

Ja gribat sadusmot Lauvas, uzdāviniet viņam kaut ko no sērijas “viss par 1 eiro”. Un pat visdārgākā lieta, kas jau ir izgājusi no modes, izraisīs šo luksusa cienītāju sašutumu. Vēl vairāk, Lauvas nenovērtē parastas dāvanas, tāpēc jums nāksies izrādīt maksimālu atjautību, lai izpatiktu šīs zodiaka zīmes pārstāvim.

Jaunava

Šajā zīmē dzimušie rūpīgi izplāno dzīvi, un viņu personiskajā telpā kāda negaidīta vai nevēlama lieta spēj viņus izsist no sliedēm. Nekādā gadījumā nedāviniet Jaunavai neko, kas dūc un aizņem daudz vietas vai, vēl ļaunāk, prasa uzmanību. Šādā situācijā labākā dāvana Jaunavai ir pasēdēšana viņas iemīļotākajā kafejnīcā.

Svari

Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem ļoti nepatīk pārsteigumi, bet tāpēc labāk vienkārši noskaidrot, ko viņi vēlētos saņemt Jaunajā gadā. Astrologi brīdina: sarunas var būt ilgstošas. Jums jātiek galā ar kopējo dāvanu budžetu, jāapsver visi “par” un “pret” un jāizvēlas kaut kas lietderīgs un saprātīgs.

Skorpions

Bez jokiem, asprātībām vai sentimentālām lietām, ja vien jūs neatrodaties ļoti tuvās attiecībās ar Skorpionu. Šīs zīmes pārstāvji necieš neko, kas var kaitēt viņu imidžam.

Strēlnieks

Šai Uguns zīmei nav vērts dāvāt neko, kas liek ilgi palikt uz vietas – grāmatas, mīklu krājumus, rokdarbu komplektus. Sliktākajā gadījumā derēs audio grāmata.

Mežāzis

Šī praktiskā zīme nemīl lētas lietas un neko, ko nevar izmantot ikdienas dzīvē. Un nekad nemēģini pārsteigt Mežāzi ar negaidītu dāvanu – viņi ienīst pārsteigumus.

Ūdensvīrs

Riskanti dāvināt šīs zodiaka zīmes pārstāvim konfekšu kārbu – ļoti bieži viņi ievēro savus priekšstatus par pareizo diētu. Turklāt jāņem vērā, ka Ūdensvīrs reti interesējas par popkultūru un mūsdienu tendencēm mākslā.

Zivis

Piepūli atmiņu – droši vien Zivtiņa ir daudzkārt norādījusi, ko vēlas saņemt nākamajam gadam, turklāt vairāku mēnešu garumā. Ja jūs to nesapratāt, 1. janvārī jūs varētu gaidīt nepatikšanas. Šīs zīmes pārstāvji ir ļoti jutīgi pret nezināšanu un turklāt ļoti ātri apvainojas. Bet, ja tā nenotiek, tad gandrīz garantētus panākumus gūs kāda dārga un spīdīga lietiņa.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu