Ekrānuzņēmums
Reklāma

Micelārais ūdens, kas pazīstams ar savu spēju efektīvi attīrīt ādu un noņemt grimu, ir universāls palīgs ne tikai ādas kopšanā, bet arī mājas darbos. Aplūkosim septiņus negaidītus micelārā ūdens izmantošanas veidus, par kuriem jūs, iespējams, pat neesat dzirdējuši.

Septiņi veidi, kā izmantot micelāro ūdeni mājsaimniecībā, par kuriem jūs nekad neesat dzirdējuši
1. Atjauno balto sporta apavu izskatu

Rūpes par gaišas krāsas apaviem, īpaši baltiem, var būt izaicinājums. Micelārais ūdens būs jūsu slepenais ierocis cīņā pret netīrumiem uz apaviem un apaviem.

Reklāma

Vienkārši noslaukiet tos ar sausu birstīti, lai noņemtu liekos netīrumus, un pēc tam samitriniet kokvilnas disku ar micelāro ūdeni un noslaukiet nepieciešamās vietas. Vajadzības gadījumā atkārtojiet un ļaujiet apavam nožūt. Nav nepieciešamas sarežģītākas balināšanas metodes.

2. Maigi attīra ādu un nubuku

Micelārais ūdens ir piemērots ne tikai sejas ādai, bet arī no ādas un nubuka izgatavotu lietu kopšanai. Vienkārši samitriniet ar šo līdzekli kokvilnas disku un maigi noņemiet netīrumus, neatstājot skrāpējumus vai svītras. Šī metode ir ideāli piemērota apaviem, somām un cimdiem, kas izgatavoti no šiem materiāliem.

3. Noņem traipus no mēbelēm un paklājiem

Traipi uz mēbelēm un paklājiem var sagādāt īstas galvassāpes, jo īpaši, ja tos rada kosmētika vai nelieli netīrumi. Micelārais ūdens viegli paveiks šo darbu. Vienkārši uzklājiet nedaudz uz tīras drāniņas un viegli noslaukiet traipu. Tas palīdzēs noņemt traipus un atsvaidzināt mēbeļu un paklāju virsmu.

4. Notīra netīrumus un putekļus no tastatūras

Klaviatūra bieži ir vieta, kur uzkrājas putekļi, sīkas daļiņas un baktērijas. Micelārais ūdens var palīdzēt to notīrīt ātri un efektīvi, nebojājot virsmu. Vienkārši iemērciet mīkstu drānu micelārajā ūdenī un viegli noslaukiet tastatūras virsmu, lai noņemtu visus netīrumus.

5. Noņem netīrumus no durvju rokturiem

Durvju rokturi bieži ir vieta, kur uzkrājas baktērijas un taukaini pirkstu nospiedumi. Micelārais ūdens ne tikai palīdzēs tās notīrīt no netīrumiem, bet arī dezinficēs. Vienkārši noslaukiet durvju rokturu virsmu ar micelārajā ūdenī samitrinātu drāniņu, lai tās atkal būtu tīras un spīdīgas.

6. Notīra rotaļlietas un bērnu priekšmetus

Bērnu rotaļlietas un dažādi priekšmeti bieži ir pakļauti netīrumiem, kas var būt baktēriju avots. Micelāro ūdeni ir droši lietot, un tas palīdzēs efektīvi notīrīt netīrumus un baktērijas no rotaļlietām un bērnu priekšmetiem. Vienkārši noslaukiet tās ar micelārajā ūdenī samērcētu sūkli vai drānu, pēc tam noskalojiet ar ūdeni un ļaujiet nožūt.

7. Novērš smakas no apaviem

Micelāro ūdeni var izmantot, lai cīnītos ar smakām apavos. Vienkārši samitriniet ar šo līdzekli kokvilnas disku un ievietojiet to apavos uz kādu laiku. Micelāri palīdzēs absorbēt smakas, padarot jūsu apavus svaigus un patīkamus pieskārienam.
LASI ARĪ ŠOS PADOMUS!

LifeHacks: Kā vārīt pērnā gada kartupeļus? + Vēl trīs virtuves triki!

LifeHacks: Ko darīt, ja pēc mazgāšanas drēbes saraujas

LifeHacks: Kā cīnīties ar nejauko pelējumu mājā vai dzīvoklī?

LifeHacks: Kā izmantot kafijas biezumus ikdienā

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu