Foto - Pixabay
Reklāma

Droši vien katrs no mums ir saskāries ar grūtībām, kas saistītas ar vannas istabas un sanitārā mezgla tīrīšanu. Bet, ja mēs jums pateiksim, ka šīs problēmas risinājums ir atrodams tieši jūsu virtuvē?

Šķiet, ka kafijas biezumi, tie paši, kurus mēs bieži vien izmetam pēc kafijas pagatavošanas, var būt īsts glābiņš cīņā pret mājas piesārņojumu.
Kā kafijas biezumi ir atraduši negaidītu pielietojumu mājās

Eksperti dalās ar pārsteidzošu atklājumu: kafijas biezumiem, ko mēs bieži uzskatām par atkritumiem, patiesībā ir potenciāls efektīvi iztīrīt vannas istabu. Pēc viņu teiktā, kafijas biezumi ir lielisks līdzeklis vannas un tualetes tīrīšanai.

Reklāma

Tos var izmantot arī, lai atbrīvotos no nepatīkamām smakām, piemēram, ielejot daļu nosēdumu notekcaurulē. Šajā gadījumā kafijas biezumi darbojas kā dabisks dezodorējošs filtrs, likvidējot visas nevēlamās smakas. Viņi arī iesaka vannas istabā atstāt nelielu daudzumu kafijas biezumu, lai tie absorbē liekās smakas un padara gaisu svaigāku.
Lai pastiprinātu iedarbību, eksperti iesaka atšķaidīt nelielu daudzumu kafijas biezumu ar siltu ūdeni un pēc tam iegūto līdzekli ieliet ūdenī. Pēc dažām minūtēm tas būs gatavs notecēt, un jūsu vannas istaba mirdzēs tīrībā un svaigumā.

Tomēr ir vērts atcerēties, ka neatšķaidītu kafijas biezumus nedrīkst izskalot tualetē, jo tas var radīt neatgriezeniskus bojājumus santehnikai.

LASI ARĪ ŠOS PADOMUS!

LifeHacks: Kurus apģērbus nedrīkst mazgāt ar kondicionieri

LifeHacks: Desmit lietas, kuras nedrīkst mazgāt veļasmašīnā

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu